Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
3.5mm Male to 2RCA Male Audio Cable 2M Black Metal Type
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | BCFBH |
| EAN | 6922794734364 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | ventiontech.com |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Pikkus | 2 m |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.145 |
| CnCode | 85444290 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0003045 cubm |
| Product Net Weight | 0.05 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.06 kg |
| Connectors | 3.5mm Male to 2RCA Male |
| RCA | 2 |
| Stereo jack 3.5mm | 1 |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
