Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
External CD/DVD reader/recorder with USB interface
Enables rapid burning of CD/DVD media with 24x write speed for CD and 8x for DVD
High-speed USB 3.1 interface for reliable use with fast data transfer rates
Silent play, smart disc read speed control reduces operational noise.
| Tootja | GEMBIRD |
| Tootekood | DVD-USB-031-BW |
| EAN | 8716309136150 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.gembird.nl/item.aspx?id=13615&lang=en |
| .: Mälu :. | |
| Optilise seadme tüüp | DVD±RW |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Liides | USB Type-C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 140 mm |
| Sügavus | 140 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Toote kaal | 360 g |
| Muud andmed | |
| Product colour | Black |
| Summary | Gembird DVD-USB-031-BW. Product colour: Black, Disc loading type: Front, Certification: CE. Purpose: Desktop, Optical drive type: DVD±RW, Interface: USB Type-C. DVD+R write speed: 8x, CD-R write speed: 24x, DVD-R write speed: 8x. CD-ROM read speed: 24x, DVD-ROM read speed: 8x. Width: 140 mm, Depth: 140 mm, Height: 18 mm |
| Unit Calculated Weight | 0.37 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000867 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.17 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Disc loading type | Front |
| Disc types supported | CD-R/CD-ROM/CD-RW/DVD+R/DVD-R/DVD-R DL/DVD-ROM/DVD-RW |
| Internal | Jah |
| Purpose | Desktop |
| CD-R write speed | 24 x |
| CD-ROM read speed | 24 x |
| Certification | CE |
| DVD+R write speed | 8 x |
| DVD-R write speed | 8 x |
| DVD-ROM read speed | 8 x |
| DVD-RW write speed | 4 x |
| Optical disc diameter | 120/80 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
