Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | ZTE |
| Tootekood | ZTEBLADEA36 BLACK |
| EAN | 6902176146664 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bar |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 6.75 " |
| Ekraani resolutsioon | 1600 x 720 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 1.6 GHz |
| Protsessori perekond | Unisoc |
| Protsessori mudel | T7200 |
| .: Kaamera :. | |
| Automaatfookus | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| 3G-standardid | UMTS |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| .: Andurid :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 15 |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 77.4 mm |
| Kõrgus | 167.3 mm |
| Sügavus | 8.3 mm |
| Muud näitajad | |
| USB Type-C charging port | Jah |
| RAM capacity | 4 GB |
| Front camera type | Single camera |
| Rear camera flash | Jah |
| Mobile network generation | 4G |
| Performance cores | 8 |
| Unit Box Height | 0.035 |
| Unit Box Length | 0.185 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| 5G standard | Not supported |
| Unit Calculated Volume | 0.000874 cubm |
| Product Net Weight | 0.193 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.43 kg |
| Summary | ZTE Blade A36. Display diagonal: 17.1 cm (6.75"), Display resolution: 1600 x 720 pixels. Processor frequency: 1.6 GHz, Processor family: Unisoc, Processor model: T7200. RAM capacity: 4 GB, Internal storage capacity: 64 GB. Rear camera resolution (numeric): 8 MP, Rear camera type: Dual camera. SIM card capability: Dual SIM. Operating system installed: Android 15. Battery capacity: 5000 mAh. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Colour name | Nebula Black |
| Virtual RAM (max) | 8 GB |
| Position location | Jah |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Second rear camera resolution (numeric) | 0.08 MP |
| AI scene recognition | Jah |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Voice over LTE (VoLTE) supported | Jah |
| Rear camera type | Dual camera |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Tootja koduleht | https://www.ztedevices.com/ |
| Electronic compass | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Proximity sensor | Jah |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| USB connector type | USB Type-C |
| Display brightness | 500 cd/m² |
| Front camera resolution (numeric) | 5 MP |
| Internal storage capacity | 64 GB |
| Mudeli originaalnimi | Blade A36 |
| Platform | Android |
| Rear camera resolution (numeric) | 8 MP |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||