Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
6.75” 90Hz HD+ Large Display
Immerse yourself in clear and vivid visuals with the expansive 6.75” HD+ display.
5000mAh Massive Battery
Power through your day with a massive 5000mAh battery, eliminating the need for frequent recharging.
Powerful Octa-core Processor
The device is powered by a robust octa-core processor, consisting of two high-performance Cortex-A75 cores, delivering enhanced performance and improved energy efficiency.
Up to 128GB+12(4+8)GB
Experience smooth performance with up to 12GB RAM and 128GB ROM, ensuring seamless multitasking and ample storage for photos, apps, and files.
Triple Camera System
Capture Every Moment
With its 13MP AI triple camera, you can effortlessly capture excellent photos in any scenario.
Amazing AI Experiences with Google Gemini
Experience seamless intelligence integration with Google Gemini—enjoy smarter interactions, effortless creativity, and powerful AI capabilities for a more intelligent and convenient experience.
| Tootja | ZTE |
| Tootekood | ZTEBLADEA56 BLACK |
| EAN | 6902176150647 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bar |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 6.75 " |
| Ekraani resolutsioon | 1600 x 720 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 1.6 GHz |
| Protsessori perekond | Unisoc |
| Protsessori mudel | T7200 |
| Protsessorituumad | 8 |
| .: Salvestusruum :. | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSDXC |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | AAC/ADPCM/AMR/FLAC/IMY/MIDI/MP3/OGG/WAV |
| .: Kaamera :. | |
| Automaatfookus | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 2.0 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android 15 |
| .: Sõnumite saatmine :. | |
| Jah | |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Kõneaeg (3G) | 36.5 h |
| Ooteaeg (3G) | 678 h |
| Kõneaeg (4G) | 33.5 h |
| Ooteaeg (4G) | 527 h |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 77.37 mm |
| Kõrgus | 167.64 mm |
| Sügavus | 8.3 mm |
| Toote kaal | 193 g |
| Muud näitajad | |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2355018/fiches?language=EN |
| Virtual RAM (max) | 8 GB |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ei |
| USB Type-C required charging power (min) | 5 W |
| USB Type-C required charging power (max) | 10 W |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Colour name | Celestial Black |
| Product colour | Black |
| Summary | ZTE Blade A56. Display diagonal: 17.1 cm (6.75"), Display resolution: 1600 x 720 pixels. Processor frequency: 1.6 GHz, Processor family: Unisoc, Processor model: T7200. RAM capacity: 4 GB, Internal storage capacity: 128 GB. Rear camera resolution (numeric): 13 MP, Rear camera type: Triple camera. SIM card capability: Dual SIM. Operating system installed: Android 15. Battery capacity: 5000 mAh. Product colour: Black. Weight: 193 g |
| Battery endurance per cycle | 3363 min |
| Unit Calculated Weight | 0.43 kg |
| Product Net Weight | 0.193 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000874 cubm |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| EPREL Registration Number | 2355018 |
| EPREL Version Number | 2 |
| 5G standard | Not supported |
| CnCode | 85171300 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Unit Box Length | 0.185 |
| Unit Box Height | 0.035 |
| Mobile network generation | 4G |
| Energy efficiency scale | A to G |
| RAM capacity | 4 GB |
| Front camera type | Single camera |
| Rear camera flash | Jah |
| Position location | Jah |
| USB On-The-Go support | Jah |
| Multimedia Messaging Service (MMS) | Jah |
| User interface (UI) | MiFavor |
| Face recognition | Jah |
| SIM card ejector pin | Jah |
| Battery endurance in cycles | 800 |
| Repeated free fall reliability class | D |
| Repairability class | B |
| Rear camera type | Triple camera |
| Garantiikaart | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Loomulik kuvasuhe | 20:9 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.ztedevices.com/en/products/smartphones/blade.html |
| Energy efficiency class | A |
| GPS (satellite) | Jah |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Processor architecture | ARM Cortex-A75+Cortex-A55 |
| Quick start guide | Jah |
| Screen shape | Flat |
| Short Message Service (SMS) | Jah |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| USB connector type | USB Type-C |
| Video call | Jah |
| Video formats supported | H.263/H.264/MPEG4/VP8/VP9 |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Front camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Maximum memory card size | 1000 GB |
| Mudeli originaalnimi | Blade A56 |
| Platform | Android |
| Rear camera resolution | 4096 x 3072 pixels |
| Rear camera resolution (numeric) | 13 MP |
| Video capture resolution (max) | 1920 x 1080 pixels |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||