Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | ZTE |
| Tootekood | ZTEBLADEA76 BLACK |
| EAN | 6902176151132 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bar |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 6.75 " |
| Ekraani resolutsioon | 1600 x 720 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Unisoc |
| Protsessori mudel | T8300 |
| Protsessorituumad | 8 |
| .: Salvestusruum :. | |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSDXC |
| .: Kaamera :. | |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 2.0 |
| .: Andurid :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Sõnumite saatmine :. | |
| Jah | |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Kõneaeg (3G) | 33 h |
| Ooteaeg (3G) | 475 h |
| Kõneaeg (4G) | 31 h |
| Ooteaeg (4G) | 395 h |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 77.09 mm |
| Kõrgus | 167.6 mm |
| Sügavus | 8.2 mm |
| Toote kaal | 203 g |
| Muud näitajad | |
| Product Net Weight | 0.203 kg |
| RAM capacity | 4 GB |
| Front camera type | Single camera |
| Rear camera flash | Jah |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Mobile network generation | 5G |
| Unit Box Height | 0.035 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| EPREL Version Number | 2 |
| EPREL Registration Number | 2343966 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2343966/fiches?language=EN |
| Unit Calculated Volume | 0.0008121 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.443 kg |
| Battery endurance per cycle | 2844 min |
| Summary | ZTE Blade A76 5G. Display diagonal: 17.1 cm (6.75"), Display resolution: 1600 x 720 pixels. Processor family: Unisoc, Processor model: T8300. RAM capacity: 4 GB, Internal storage capacity: 128 GB. Rear camera resolution (numeric): 50 MP, Rear camera type: Single camera. SIM card capability: Dual SIM. Battery capacity: 5000 mAh. Product colour: Black. Weight: 203 g |
| Product colour | Black |
| Colour name | Stardust Black |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Position location | Jah |
| Face recognition | Jah |
| AI scene recognition | Jah |
| Multimedia Messaging Service (MMS) | Jah |
| Talk time (5G) | 23 h |
| Battery endurance in cycles | 800 |
| Repeated free fall reliability class | D |
| Repairability class | B |
| Rear camera type | Single camera |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Loomulik kuvasuhe | 20:9 |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.ztedevices.com/en/products/smartphones/blade.html |
| Energy efficiency class | B |
| GPS (satellite) | Jah |
| Headphone connectivity | 3.5 mm |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 90 Hz |
| Processor architecture | ARM Cortex-A78+Cortex-A55 |
| Proximity sensor | Jah |
| Screen shape | Flat |
| Short Message Service (SMS) | Jah |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM |
| Subscription type | No subscription |
| USB connector type | USB Type-C |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Front camera resolution (numeric) | 8 MP |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Maximum memory card size | 1000 GB |
| Mudeli originaalnimi | Blade A76 5G |
| Platform | Android |
| Rear camera resolution | 2448 x 3264 pixels |
| Rear camera resolution (numeric) | 50 MP |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||