Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 26.30 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
A Grade - The product is checked, unlocked and works like new. Minimal signs of use, such as very small micro scratches that are only visible upon close inspection. Battery life 80+%
| Tootja | RENEWED |
| Tootekood | M2097-QAUM |
| EAN | 7340218663417 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bar |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 6.7 " |
| Ekraani resolutsioon | 2796 x 1290 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Apple |
| Protsessori mudel | A18 |
| Protsessorituumad | 6 |
| .: Salvestusruum :. | |
| Ühilduvad mälukaardid | Not supported |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | AAC/AAC-LC/AAX/AAX+/AC3/EAC3/FLAC/HE-AAC/HE-AAC v2/MP3/PCM |
| .: Kaamera :. | |
| Automaatfookus | Jah |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p/2160p/720p |
| Näotuvastus | Jah |
| Videostabilisaator | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| 3G-standardid | DC-HSDPA/HSPA+/UMTS |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Andurid :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | iOS 18 |
| .: Sõnumite saatmine :. | |
| Jah | |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 77.8 mm |
| Kõrgus | 160.9 mm |
| Sügavus | 7.8 mm |
| Toote kaal | 199 g |
| Muud näitajad | |
| Portrait mode | Jah |
| AirPlay | Jah |
| Multi-shot | Jah |
| Voice commands | Jah |
| Front camera type | Single camera |
| Fingerprint resistant | Jah |
| Image stabilizer type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Display glass type | Ceramic Shield |
| Galileo | Jah |
| iBeacon | Jah |
| Rear camera flash | Jah |
| Panorama | Jah |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Wireless Charging | Jah |
| Mobile network generation | 5G |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision/Extreme Dynamic Range (XDR)/High Dynamic Range 10 (HDR10)/High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)/Hybrid Log-Gamma (HLG)/Smart HDR |
| App distribution platform | Apple App Store |
| Performance cores | 2 |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.185 |
| Unit Box Width | 0.115 |
| Macro photography | Jah |
| Audio zoom | Jah |
| 5G standard | NR/NR mmWave |
| Display technology marketing name | Super Retina XDR |
| Deep Fusion | Jah |
| EPREL Version Number | 2 |
| EPREL Registration Number | 2251147 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2251147/fiches?language=EN |
| Product status | Refurbished |
| Unit Calculated Volume | 0.0010638 cubm |
| Product Net Weight | 0.199 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.41 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Battery endurance per cycle | 2880 min |
| Product colour | Ultramarine |
| Brand specific technologies | Dynamic Island,Haptic touch,True Tone,Wide color (P3) |
| Time lapse mode | Jah |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 30 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 4.5 W |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Touchscreen type | Capacitive |
| Virtual assistant | Apple Siri |
| Position location | Jah |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Face recognition | Jah |
| Front camera aperture number | 1.9 |
| Rear camera aperture number | 1.6 |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Second rear camera field of view (FOV) angle | 120 ° |
| Second rear camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Rounded display corners | Jah |
| Screen sharing | Jah |
| Maximum display brightness (HDR) | 1600 cd/m² |
| Neural processor unit (NPU) cores | 16 |
| Spatial audio | Jah |
| Apple Intelligence | Jah |
| Accessibility features | AssistiveTouch,Back Tap,Closed Captions,Eye Tracking,Live Captions,Live Speech,Magnifier,Personal Voice,Real-time text (RTT),Siri and Dictation,Spoken Content,Switch Control,Teletype (TTY),Type to Siri,Vocal Shortcuts,Voice Control,VoiceOver,Zoom |
| Continuous video playback time (streamed) | 24 h |
| Voice over LTE (VoLTE) supported | Jah |
| Camera High Dynamic Range (HDR) mode | Jah |
| Multimedia Messaging Service (MMS) | Jah |
| Oleophobic coating | Jah |
| Portrait Lighting | Jah |
| Front camera flash | Jah |
| Maximum display brightness (Outdoor) | 2000 cd/m² |
| Rear camera focal length | 26 mm |
| Camera image formats supported | HEIF,JPEG |
| Second rear camera focal length | 52 mm |
| Camera button | Jah |
| Action button features | Accessibility/Camera/Controls/Flashlight/Focus/Magnifier/Recognize Music/Shortcut/Silent mode/Translate/Voice Memo |
| Graphics card cores | 5 |
| Voice dialling | Jah |
| Camera video formats supported | H.264,HEVC |
| Optical zoom out | 2 x |
| Stereo recording | Jah |
| Voice isolation | Jah |
| Wide Spectrum | Jah |
| Lens cover material | Sapphire crystal |
| Crash detection | Jah |
| Emergency SOS (satellite) | Jah |
| Wind noise reduction | Jah |
| Photonic Engine | Jah |
| Optical zoom in | 2 x |
| Action button | Jah |
| Roadside assistance | Jah |
| Camera button controls | Cameras/Depth/Exposure/Styles/Tone/Zoom |
| Lens correction | Jah |
| Spatial photos | Jah |
| Efficient cores | 4 |
| Battery endurance in cycles | 1000 |
| BeiDou | Jah |
| MIMO | Jah |
| Kaasas tarkvara | Apple Store App Store Books Calculator Calendar Camera Clips Clock Compass Contacts FaceTime Files Find My Fitness Freeform GarageBand Health Home iMovie iTunes Store Keynote Magnifier Mail Maps Measure Messages Music News Notes Numbers Pages Passwords Ph |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| Repeated free fall reliability class | C |
| Valjuhääldi | Jah |
| Repairability class | C |
| Display brightness (min) | 1 cd/m² |
| Rear camera type | Dual camera |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Barometer | Jah |
| Tootja koduleht | www.renewd.com/products/renewd-smartphone |
| Electronic compass | Jah |
| Energy efficiency class | B |
| USB port | Jah |
| Geotagging | Jah |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Kontrastisuhe | 2000000:1 |
| Near Field Communication (NFC) | Jah |
| Orientation sensor | Jah |
| Protection features | Dust resistant/Splash proof/Water resistant |
| Proximity sensor | Jah |
| Resolution at capture speed | 1280x720@30fps/1920x1080@25fps/1920x1080@30fps/1920x1080@60fps/3840x2160@24fps/3840x2160@25fps/3840x2160@30fps/3840x2160@60fps |
| Screen shape | Flat |
| Short Message Service (SMS) | Jah |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Subscription type | No subscription |
| USB connector type | USB Type-C |
| Vibrating alert | Jah |
| Video call | Jah |
| Video formats supported | AV1/H.264/HEVC/M-JPEG/MPEG4 |
| Wi-Fi positioning | Jah |
| Windows operating systems supported | Jah |
| 3G bands supported | 1700/1800/1900/2100/850/900 MHz |
| Continuous audio playback time | 100 h |
| Continuous video playback time | 27 h |
| Digital Zoom | 10 x |
| Display brightness | 1000 cd/m² |
| Sõrmejäljelugeja | Ei |
| Frequency Band | Penta-band |
| Front camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Housing material | Aluminium,Glass |
| Image stabilizer | Jah |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| Maximum frame rate | 240 fps |
| Mudeli originaalnimi | iPhone 16 Plus |
| Night mode | Jah |
| Optical Zoom | 4 x |
| Panel Type | OLED |
| Pixel density | 460 ppi |
| Platform | iOS |
| Rear camera resolution (numeric) | 48 MP |
| Self-timer | Jah |
| Sisseehitatud kõlar(id) | stereo |
| Video capture resolution (max) | 3840 x 2160 pixels |
| Waterproof up to | 6 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||