Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 27.87 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
A Grade - The product is checked, unlocked and works like new. Minimal signs of use, such as very small micro scratches that are only visible upon close inspection. Battery life 80+%
| Tootja | RENEWED |
| Tootekood | M1828-QAV |
| EAN | 7340218649275 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Bar |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 6.7 " |
| Ekraani resolutsioon | 2796 x 1290 pixels |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori perekond | Apple |
| Protsessori mudel | A17 Pro |
| Protsessorituumad | 6 |
| .: Salvestusruum :. | |
| Ühilduvad mälukaardid | Not supported |
| Multimeedia | |
| Toetatud audioformaadid | AAC/ALAC/FLAC/MP3 |
| .: Kaamera :. | |
| Automaatfookus | Jah |
| Videosalvestusrežiimid | 1080p/2160p/720p |
| Näotuvastus | Jah |
| Videostabilisaator | Jah |
| .: Juhtmevaba ühendus :. | |
| 2G-standardid | Edge/GSM |
| 3G-standardid | DC-HSDPA/HSPA+/UMTS |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Andurid :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | iOS 17 |
| .: Sõnumite saatmine :. | |
| Jah | |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 76.7 mm |
| Kõrgus | 159.9 mm |
| Sügavus | 8.25 mm |
| Toote kaal | 221 g |
| Muud näitajad | |
| Document formats supported | DOC/DOCX/HTM/HTML/ICS/Key/PDF/PPT/PPTX/RTF/TXT/USDZ/VCF/XLSX/XLX |
| Portrait mode | Jah |
| AirPlay | Jah |
| Voice commands | Jah |
| Front camera type | Single camera |
| Archive formats supported | Zip |
| Fingerprint resistant | Jah |
| Image stabilizer type | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Display glass type | Ceramic Shield |
| Galileo | Jah |
| iBeacon | Jah |
| Rear camera flash | Jah |
| Panorama | Jah |
| Wireless Charging | Jah |
| Mobile network generation | 5G |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Dolby Vision/High Dynamic Range 10 (HDR10)/Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| App distribution platform | Apple App Store |
| NavIC | Jah |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.185 |
| Unit Box Width | 0.115 |
| Macro photography | Jah |
| Audio zoom | Jah |
| 5G standard | NR/NR mmWave |
| Display technology marketing name | Super Retina XDR |
| Deep Fusion | Jah |
| Product status | Refurbished |
| Unit Calculated Volume | 0.0010638 cubm |
| Product Net Weight | 0.221 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.41 kg |
| Neural Processor Unit (NPU) | Apple Neural Engine (ANE) |
| Product colour | White |
| Brand specific technologies | Always-on display,Dynamic Island,Haptic touch,ProMotion,True Tone,Wide color (P3) |
| Time lapse mode | Jah |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 27 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 4.5 W |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Touchscreen type | Capacitive |
| Virtual assistant | Apple Siri |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Position location | Jah |
| 4G standard | TD-LTE & FDD-LTE |
| Face recognition | Jah |
| Front camera aperture number | 1.9 |
| Rear camera aperture number | 1.78 |
| Second rear camera aperture number | 2.2 |
| Second rear camera field of view (FOV) angle | 120 ° |
| Second rear camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Rounded display corners | Jah |
| Maximum display brightness (HDR) | 1600 cd/m² |
| Neural processor unit (NPU) cores | 16 |
| Apple Intelligence | Jah |
| Accessibility features | AssistiveTouch,Closed Captions,Magnifier,Real-time text (RTT),Spoken Content,Switch Control,Teletype (TTY),Type to Siri,Voice Control,VoiceOver,Zoom |
| Voice over LTE (VoLTE) supported | Jah |
| Camera High Dynamic Range (HDR) mode | Jah |
| Multimedia Messaging Service (MMS) | Jah |
| Oleophobic coating | Jah |
| Portrait Lighting | Jah |
| Magnetic sensor | Jah |
| Third rear camera aperture number | 2.8 |
| Third rear camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Maximum display brightness (Outdoor) | 2000 cd/m² |
| Rear camera focal length | 24 mm |
| Camera image formats supported | DNG,HEIF,JPEG |
| Hearing aid compatibility | M3, T4 |
| Second rear camera focal length | 13 mm |
| Graphics card cores | 6 |
| Voice dialling | Jah |
| Camera video formats supported | H.264,HEVC,ProRes |
| Optical zoom out | 2 x |
| Stereo recording | Jah |
| Lens cover material | Sapphire crystal |
| Red-eye correction | Y |
| Crash detection | Jah |
| Emergency SOS (satellite) | Jah |
| Third rear camera focal length | 120 mm |
| LiDAR sensor | Jah |
| Photonic Engine | Jah |
| Optical zoom in | 5 x |
| BeiDou | Jah |
| MIMO | Jah |
| Kaasas tarkvara | Apple Store, App Store, Books, Calculator, Calendar, Camera, Clips, Clock, Compass, Contacts, FaceTime, Files, Find My, Fitness, Freeform, GarageBand, Health, Home, iMovie, iTunes Store, Keynote, Magnifier, Mail, Maps, Measure, Messages, Music, News, Note |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| QuickTake video | Jah |
| Rear camera type | Triple camera |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 2G-sagedusalad (primaarne SIM) | 1800/1900/850/900 MHz |
| Barometer | Jah |
| Tootja koduleht | www.renewd.com/products/renewd-smartphone |
| Continuous shooting mode | Jah |
| Electronic compass | Jah |
| USB port | Jah |
| Geotagging | Jah |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.13 High Sierra/Mac OS X 10.14 Mojave/Mac OS X 10.15 Catalina/Mac OS X 10.15.3 Catalina/Mac OS X 11.0 Big Sur/Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura/Yes |
| Kontrastisuhe | 2000000:1 |
| Near Field Communication (NFC) | Jah |
| Maksimaalne värskendussagedus | 120 Hz |
| Protection features | Dust resistant/Splash proof/Waterproof |
| Proximity sensor | Jah |
| Resolution at capture speed | 1280x720@30fps/1920x1080@120fps/1920x1080@240fps/1920x1080@25fps/1920x1080@30fps/1920x1080@60fps/3840x2160@24fps/3840x2160@25fps/3840x2160@30fps/3840x2160@60fps |
| Screen shape | Flat |
| Short Message Service (SMS) | Jah |
| SIM card capability | Dual SIM |
| SIM card type | NanoSIM + eSIM |
| Subscription type | No subscription |
| USB connector type | USB Type-C |
| Vibrating alert | Jah |
| Video call | Jah |
| Video formats supported | H.264/HEVC/ProRes |
| Wi-Fi positioning | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows/Windows 10/Windows 10 Education/Windows 10 Education x64/Windows 10 Enterprise/Windows 10 Enterprise x64/Windows 10 Home/Windows 10 Home x64/Windows 10 IOT Core/Windows 10 IoT Enterprise/Windows 10 Pro/Windows 10 Pro x64/Windows 10 x64/Windows 11 |
| 3G bands supported | 1700/1900/2100/850/900 MHz |
| Continuous audio playback time | 95 h |
| Continuous video playback time | 29 h |
| Digital Zoom | 25 x |
| Display brightness | 1000 cd/m² |
| Frequency Band | Penta-band |
| Front camera resolution (numeric) | 12 MP |
| Housing material | Glass,Titanium |
| Image stabilizer | Jah |
| Internal storage capacity | 256 GB |
| Maximum frame rate | 240 fps |
| Mudeli originaalnimi | iPhone 15 Pro Max |
| Night mode | Jah |
| Optical Zoom | 10 x |
| Panel Type | OLED |
| Pixel density | 460 ppi |
| Platform | iOS |
| Rear camera resolution (numeric) | 48 MP |
| Sisseehitatud kõlar(id) | stereo |
| Video capture resolution (max) | 3840 x 2160 pixels |
| Waterproof up to | 6 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||