Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Sleek, Chic, Unique
Slim down with Blackview X20, where 10.9 mm of thin meets 49 g of light. Zinc alloy sophistication and a smooth metal buckle blend with a silicone strap for top-tier comfort and style.
Vivid Views Pop to Life on Your Wrist
1.43-inch AMOLED Ultra-clear Display
Just a wrist flip away, 1.43-inch AMOLED ultra-clear display brings a burst of vivid visuals into your day. With the display that never sleeps, you're always one glance away from the latest time checks, calls, and notifications.
Style a New You Every Day
100+ Watch Faces
Step into a wardrobe of watch faces, boasting over 100+ ways to express yourself. Each day, strap on a new persona that mirrors your mood and meshes with your personal mystique.
Sports
Wear Your Fitness Way to Wellness
Your Ultimate Fitness Ally
100+ Workout Modes
Jam-packed with over 100 ways to sweat it out, X20 is more than just a gadget; it's your badge to crushing it in outdoor runs, yoga sessions, and bike rides. Personalize your fitness journey with tailored feedback for an exhilarating experience.
Finish All Three Rings!
Kickstart your daily goals for movement, calorie burn, and exercise in advanced activity rings of X20. Turn everyday into a health streak with live updates and rewards that fuel your fire.
Health
Track Your Health, Live Your Best
Dream Deeper, Sleep Sweeter
Scientific Sleep Monitoring
X20 delves into every layer of your night, from deep dives into dreamland to surface-level slumbers and wakeful blips, guiding you to tweak your habits for dreamier nights.
Keep the Beat, Perfect the Pace
Enhanced 24-hour Heart Rate Monitor
Feel the beat like never before with X20, making it more sensitive and capable of precise monitoring. You can maintain the perfect rhythm, whether you're running or engaging in any exercise.
Health Insight, Right on Your Wrist
Blood Oxygen Monitoring
Stay tuned to your health with X20's seamless tracking of blood oxygen levels, delivering real-time SpO₂ results wherever life takes you.
Stay Prepared, Hug Your Cycle
Cycle Tracking
Track your menstrual cycle intuitively with cycle tracking, and receive timely reminders when your next period is due, keeping you prepared at all times.
Smart Life
The Future of Smart Living On Your Wrist
Keep Going and Going
380mAh Mega Battery
Power through your week with X20's impressive 20-day standby capacity and 5 days of regular usage, freeing you from the daily grind of recharging.
Freedom to Call Anytime, Anywhere
Wireless Voice Calls
Pair X20 with your smartphone through wireless BT and take or place calls directly from your watch while you're on a business trip, shopping, or jogging.
A Glance is All it Takes
Real-time Reminders
Wearing X20 is like having a personal assistant on your wrist—it keeps you clued in on what’s next, who’s calling, and when it's time to rise and shine if you've been desk-bound for too long.
Your Beat, Your Pace, Your Space
Music Control
Keep your soundtrack on point and your spirits high with X20. It's your workout partner that never misses a beat, letting you control the groove on the go.
Snap Epic Pics with Remote Shutter
Rock the X20 to master your phone’s camera from your wrist and snap epic selfies with your crew in a flash.
Breeze Through
Your Day with Weather Updates
Real-time Weather Forecast
Get the scoop on the weather instantly with the X20. It offers live updates to fine-tune your plans and elevate your lifestyle, keeping you comfy and in the know.
| Tootja | BLACKVIEW |
| Tootekood | X20 BLACK |
| EAN | 6931548318057 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.blackview.hk/products/item/x20 |
| .: Disain :. | |
| Watch case size | 45.5 mm |
| Watch case colour | Black |
| Watch case material | Zinc alloy |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori mudel | ATS3085L |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 1.43 " |
| Ekraani resolutsioon | 466 x 466 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | AMOLED |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 380 mAh |
| Ooteaeg | 480 h |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Ei |
| Funktsioonid | |
| Blood oxygen sensor | Jah |
| Mudeli originaalnimi | X20 |
| Muud funktsioonid | |
| Mobile network connection | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 45.5 mm |
| Sügavus | 45.5 mm |
| Toote kaal | 49 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Muud andmed | |
| Summary | Blackview X20. Display diagonal: 3.63 cm (1.43"), Display technology: AMOLED, Display resolution: 466 x 466 pixels, Touchscreen. Flash memory: 0.128 GB. Battery capacity: 380 mAh. Weight: 49 g. Band material: Silicone, Band colour: Black, Band size: One Size |
| Unit Calculated Weight | 0.118 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000333 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.185 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Colour name | Midnight Black |
| Processor manufacturer | Actions Technology |
| Weather forecast | Jah |
| Band size | One Size |
| Band material | Silicone |
| Colour display | Jah |
| Market positioning | Smartwatch |
| Smart notifications | Jah |
| Buckle material | Metal |
| SMS notifications | Jah |
| Music control | Jah |
| Multisport mode | Jah |
| Distance travelled | Jah |
| Calories burned | Jah |
| Call notifications | Jah |
| Magnetic charging connector | Jah |
| Buckle colour | Black |
| Quality of sleep | Jah |
| Band colour | Black |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Headphone connectivity | Ei |
| Heart rate monitor | Jah |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Battery life | 7 day(s) |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in microphone | Jah |
| Charger | Jah |
| Display brightness | 640 cd/m² |
| Flash Memory | 0.128 GB |
| FM Radio | Ei |
| Pixel density | 326 ppi |
| Shape | Round |
| Thickness | 10.9 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||