Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | BLACKVIEW |
| Tootekood | W80PROBLACK |
| EAN | 6931548324089 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://store.blackview.hk/products/w80-pro-price?_pos=1&_sid=066085678&_ss=r |
| .: Disain :. | |
| Watch case colour | Black/Silver |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 1.91 " |
| Ekraani resolutsioon | 280 x 320 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | TFT |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 900 mAh |
| Ooteaeg | 1440 h |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/Federal Communications Commission (FCC) |
| Funktsioonid | |
| Blood oxygen sensor | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 55.65 mm |
| Sügavus | 46.8 mm |
| Toote kaal | 36 g |
| Muud andmed | |
| Market positioning | Smartwatch |
| Band material | Silicone |
| Band size | One Size |
| Weather forecast | Jah |
| Recommended activity | Cycling/Running/Swimming |
| Processor manufacturer | Realtek |
| Pedometer | Jah |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.185 |
| Unit Box Width | 0.115 |
| CnCode | 91021200 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0006383 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.23 kg |
| Summary | Blackview W80 Pro. Display diagonal: 4.85 cm (1.91"), Display technology: TFT, Display resolution: 280 x 320 pixels, Touchscreen. GPS (satellite). Battery capacity: 900 mAh. Weight: 36 g. Waterproof up to: 2 m, Band material: Silicone, Band colour: Black, Band size: One Size |
| Quality of sleep | Jah |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Magnetic charging connector | Jah |
| Smart notifications | Jah |
| Total length (band + watch) | 267 mm |
| Activity tracker | Jah |
| Alarm clock | Jah |
| Band colour | Black |
| Electronic compass | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Headphone connectivity | Ei |
| Heart rate monitor | Jah |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Languages support | Arabic/Dutch/English/French/German/Italian/Japanese/Korean/Polish/Portuguese/Russian/Simplified Chinese/Spanish |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Protection features | Dust resistant,Water resistant,Waterproof |
| Battery life | 15 day(s) |
| Battery life (max) | 360 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Display brightness | 1000 cd/m² |
| FM Radio | Ei |
| Maximum strap length | 250 mm |
| Minimum strap length | 154 mm |
| Shape | Rectangular |
| Thickness | 13.7 mm |
| Timer | Jah |
| Water resistance | 10 ATM |
| Waterproof up to | 2 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||