Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | BLACKVIEW |
| Tootekood | Z30PINK |
| EAN | 6931548323839 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://store.blackview.hk/products/z30-price?_pos=1&_sid=fa8f362cc&_ss=r |
| .: Üldised omadused :. | |
| Isikliku info haldur (PIM) | Calculator/Games/SOS |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| .: Disain :. | |
| Watch case colour | Pink |
| Watch case material | Plastic |
| .: Mälu :. | |
| RAM capacity | 256 MB |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 1.75 " |
| Ekraani resolutsioon | 280 x 320 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | TFT |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Mobile network generation | 4G |
| WiFi | Ei |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 800 mAh |
| Ooteaeg | 120 h |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kaamera | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Mobile network connection | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 53.5 mm |
| Sügavus | 41 mm |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Volume | 0.000666 cubm |
| Market positioning | Smartwatch |
| Rechargeable battery | Jah |
| Band material | Silicone |
| Band size | One Size |
| Stopwatch | Jah |
| Refurbished | Ei |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.185 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Weight | 0.22 kg |
| Summary | Blackview Z30. Display diagonal: 4.45 cm (1.75"), Display technology: TFT, Display resolution: 280 x 320 pixels, Touchscreen. RAM capacity: 256 MB, Flash memory: 0.512 GB. GPS (satellite). Battery capacity: 800 mAh. Band material: Silicone, Band colour: Pink, Band size: One Size |
| Designed for children | Jah |
| 4G standard | LTE |
| Closure type | Single prong strap buckle |
| Buckle colour | Pink |
| Magnetic charging connector | Jah |
| Total length (band + watch) | 249 mm |
| Buckle material | Metal |
| SOS alert function | Jah |
| Band colour | Pink |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Headphone connectivity | Ei |
| Heart rate monitor | Ei |
| International Protection (IP) code | IP68 |
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
| Near Field Communication (NFC) | Ei |
| Protection features | Dust resistant,Waterproof |
| SIM card type | NanoSIM |
| Battery life | 2 day(s) |
| Battery life (max) | 48 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Built-in microphone | Jah |
| Flash Memory | 0.512 GB |
| FM Radio | Ei |
| Maximum strap length | 222 mm |
| Minimum strap length | 142 mm |
| Shape | Rectangular |
| Thickness | 14.5 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||