Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 56.07 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Rugged SSD4 is our freshest take on portable, high-performance storage for everyday creativity. With USB 40Gbps and Thunderbolt 5 compatibility, it serves speeds up to 4,000MB/s for rapid transfers and working on-the-go. Rugged to its core, the SSD4’s adventure-proof IP54-rated design withstands water, dust, and drops. Featuring up to 4TB capacity, this palm-sized SSD also supports iPhone USB-C ProRes 4K 120fps video recording.
| Tootja | LaCie |
| Tootekood | STND4000400 |
| EAN | 8719706046244 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Tootja koduleht | https://www.seagate.com/products/creative-pro/lacie-rugged-ssd4/ |
| Funktsioonid | |
| SSD ketta maht | 4000 GB |
| Lugemise kiirus | 4000 MB/s |
| USB versioon | USB4 Gen 3x2 |
| WiFi | Ei |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 66.87 mm |
| Sügavus | 105.34 mm |
| Kõrgus | 17.33 mm |
| Toote kaal | 108 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud näitajad | |
| Thunderbolt version | 5 |
| Product colour | Orange,Stainless steel |
| Summary | LaCie STND4000400. SSD capacity: 4 TB. USB connector: USB Type-C, USB version: USB4 Gen 3x2. Read speed: 4000 MB/s. Product colour: Orange, Stainless steel |
| Unit Calculated Weight | 0.18 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0004568 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Box Width | 0.09 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Unit Box Height | 0.035 |
| Password protection | Ei |
| Thunderbolt technology | Jah |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| Mac operating systems supported | MacOS/Yes |
| Mobile operating systems supported | Android/iPadOS |
| Protection features | Drop resistant/Dust resistant/Pressure resistant/Shock resistant |
| Quick start guide | Jah |
| USB connector | USB Type-C |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Hardware Encryption | Ei |
| Mudel | Rugged SSD4 |
| Package depth | 145 mm |
| Package height | 32.5 mm |
| Package weight | 165 g |
| Package width | 91.5 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
