Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.42 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Built to help you power through your workday, the Lexar NQ790 PCIe 4.0 SSD delivers the high performance you need. Read/write speeds up to 7000/6000MB/s1ensure that it can keep up with your work pace while high-quality NAND delivers the reliability you expect from Lexar and a 5-year warranty offers further peace of mind.
| Tootja | Lexar |
| Tootekood | LNQ790X512G-RNNNG |
| EAN | 843367144433 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| SSD series | NQ790 |
| Tootja koduleht | https://www.lexar.com/product/lexar-nq790-pcie-4-0-ssd/ |
| Funktsioonid | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jah |
| Lugemise kiirus | 7200 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 4400 MB/s |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 22 mm |
| Kõrgus | 2.45 mm |
| Toote kaal | 6 g |
| Muud näitajad | |
| Unit Calculated Volume | 0.0003968 cubm |
| SSD form factor | M.2 |
| TBW rating | 600 |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Unit Box Length | 0.165 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Calculated Weight | 0.06 kg |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe version | 1.4 |
| Vibration resistance | 20 G |
| Component for | PC |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Sisemälu tüüp | 3D TLC NAND |
| Mudel | LNQ790X512G-RNNNG |
| Operating shock | 1500 G |
| Random read (4KB) | 800000 IOPS |
| Random write (4KB) | 600000 IOPS |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
