Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
PLUG-N-PLAY
No additional configuration needed
DURABILITY
Rugged aluminium housing
MOUNTING
DIN rail and surface mounting options
STATUS LEDS
1 x Power, 10 x Ethernet
9-30 V
Wide range of supported power supply voltages
GIGABIT ETH
5 x Gigabit Ethernet with speeds up to 1000 Mbps
| Tootja | Teltonika |
| Tootekood | TSW110 |
| EAN | 4779027312958 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://teltonika-networks.com/product/tsw110/ |
| .: Võrgustumine :. | |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 1.8 W |
| Andmeedastus | |
| Jumbo frames | 9216 |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Mudeli originaalnimi | TSW110000000 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 85 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Toote kaal | 227 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001837 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.393 kg |
| Unit Box Length | 0.175 |
| Summary | Teltonika TSW110. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 5. MAC address table: 2000 entries, Switching capacity: 10 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3az, IEEE 802.3u. DC input voltage: 30 V. Power over Ethernet (PoE) |
| Product colour | Blue/Grey |
| DIN rail mounting | Jah |
| DC input voltage | 30 V |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3az/IEEE 802.3u |
| Jumbo frames support | Jah |
| 10G support | Ei |
| International Protection (IP) code | IP30 |
| LED indicators | Jah |
| Power supply included | Jah |
| Quick start guide | Jah |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Housing material | Aluminium |
| MAC address table | 2000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Packet buffer memory | 0.128 MB |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 10 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||