Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.68 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
MANAGED ETHERNET SWITCH
TSW212 is an L2 managed Ethernet switch with additional L3 features, like DHCPv6 client support and static IPv6 routing. This switch supports protocols, including EtherNet/IP, PROFINET, and MRP, and has 8 Gigabit Ethernet ports and 2 SFP ports to ensure robust long-range fibre optic communication.
| Tootja | Teltonika |
| Tootekood | TSW212 |
| EAN | 4779051841370 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://teltonika-networks.com/products/ethernet-switches/tsw212 |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 128 MB |
| .: Võrgustumine :. | |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Ei |
| Turvalisus | |
| DHCP features | DHCP client/DHCP server |
| Queue scheduling algorithms | Weighted Round Robin (WRR)/WFQ/WFQ+SP |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Sisemälu tüüp | DDR3-SDRAM |
| Andmeedastus | |
| Jumbo frames | 10000 |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | TSW212000000 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 132 mm |
| Sügavus | 122.2 mm |
| Kõrgus | 44.2 mm |
| Toote kaal | 615 g |
| Muud andmed | |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.1p/IEEE 802.1Q/IEEE 802.3az |
| Switch layer | L2 |
| Jumbo frames support | Jah |
| Port mirroring | Jah |
| IP routing | Jah |
| 10G support | Ei |
| VLAN support | Jah |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| SFP module slots quantity | 2 |
| Reset button | Jah |
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 0.14 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| CnCode | 85176200 |
| Units per Shipping Box | 16 |
| Unit Calculated Volume | 0.001455 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.675 kg |
| Summary | Teltonika TSW212. Switch type: Managed, Switch layer: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 8. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 20 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.1Q, IEEE 802.1p, IEEE 802.3az |
| Product colour | Black |
| Security algorithms | SNMPv2/SNMPv3 |
| International Protection (IP) code | IP30 |
| LED indicators | LAN/Power |
| Power supply included | Ei |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Flash Memory | 16 MB |
| MAC address table | 8000 entries |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| Power Source | DC |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 20 Gbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||