Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
P2509W Mono laser single function printer
| Tootja | Pantum |
| Tootekood | P2509W |
| EAN | 6936358022385 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://global.pantum.com/product-center/1517382791428354050.html |
| .: Üldised omadused :. | |
| Printimisvärvid | Black |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Ei |
| .: Toimimine :. | |
| Sound pressure level (printing) | 52 dB |
| Sound power level (standby) | 30 dB |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 600 MHz |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 128 MB |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN | Ei |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB port | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendsagedus | 50/60 Hz |
| Pabereid sisse | |
| Total input capacity | 150 sheets |
| Printimise tehnoloogia | |
| Page description languages | GDI |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 100 - 240 V |
| Paberikassett | |
| Paper tray media weight | 60 - 163 g/m² |
| Paper tray media types | Card stock/Envelopes/Labels/Plain paper/Thick paper/Thin paper/Transparencies |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 32 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 337 mm |
| Sügavus | 220 mm |
| Kõrgus | 178 mm |
| Toote kaal | 4750 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | AC,USB |
| Muud andmed | |
| Built-in processor | Jah |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Market positioning | Home & office |
| Envelopes sizes | C5/C6/Com-10/DL |
| Number of print cartridges | 1 |
| ISO A-series sizes (A0...A9) | A4/A5/A6 |
| Maximum ISO A-series paper size | A4 |
| ISO B-series sizes (B0...B9) | B5/B6 |
| Drivers included | Jah |
| Economical printing | Jah |
| Power consumption (printing) | 370 W |
| Unit Box Height | 0.23 |
| Unit Box Length | 0.39 |
| Unit Box Width | 0.285 |
| CnCode | 84433210 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.02556 cubm |
| Unit Calculated Weight | 5.6 kg |
| Summary | Pantum P2509W. Print technology: Laser. Number of print cartridges: 1, Maximum duty cycle: 15000 pages per month. Maximum resolution: 1200 x 1200 DPI. Maximum ISO A-series paper size: A4. Print speed (black, normal quality, A4/US Letter): 23 ppm. Wi-Fi. Product colour: White |
| Product colour | White |
| Duplex printing mode | Manual |
| Total number of input trays | 1 |
| Total output capacity | 100 sheets |
| Built-in display | Ei |
| Mac operating systems supported | Jah |
| Print technology | Laser |
| Quick start guide | Jah |
| Standard interfaces | USB 2.0 |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Maximum duty cycle | 15000 pages per month |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 80 % |
| Power consumption (off) | 2 W |
| Power consumption (ready) | 38 W |
| Print speed (black, normal quality, A4/US Letter) | 23 ppm |
| Recommended duty cycle | 2000 - 15000 pages per month |
| Time to first page (black, normal) | 7.8 s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||