Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Catapult your devices into the future with fast charging and high-speed data transfer. With Quick Charge QC 3.0, the A315C USB cable achieves up to 60 watts of power – for impressive charging times. The cable is available in the colours black and white.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 7901100 |
| EAN | 4034303036004 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | www.intenso.de/en/products/power-adapter/usb-cable-a315c/ |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| Kaabli pikkus | 1.5m |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbps |
| Muud andmed | |
| USB/Lightning cable type | USB to USB-C |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.165 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Units per Shipping Box | 16 |
| Unit Calculated Volume | 0.0006289 cubm |
| Product Net Weight | 0.04 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.094 kg |
| Connectors | USB-A - USB-C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
