Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Maximum flexibility thanks to USB-C and USB-A in one stick
The Intenso Flex Line USB flash drive was developed for maximum compatibility in today’s digital everyday life. By combining USB-C and USB-A in a single stick, you can use it flexibly with almost all modern and older devices – without any adapter. The Flex Line USB flash drive enables fast and flexible data transfer between computers and OTG-enabled mobile devices. Ideal for backing up photos, sharing documents, or transferring files on the go – simple and direct.
| Tootja | Intenso |
| Tootekood | 3544492 |
| EAN | 4034303038015 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Cap |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 256 GB |
| Lugemise kiirus | 70 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 18 mm |
| Sügavus | 63 mm |
| Kõrgus | 85 mm |
| Toote kaal | 9 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Muud näitajad | |
| Product colour | Black |
| Summary | Intenso 3544492. Capacity: 256 GB, Device interface: USB Type-A / USB Type-C, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 70 MB/s. Form factor: Cap. Weight: 9 g. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.021 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0001174 cubm |
| Units per Shipping Box | 96 |
| Compliance certificates | CE/UKCA |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Unit Box Width | 0.083 |
| Unit Box Length | 0.12 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Sustainability certificates | Triman |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Tootja koduleht | https://www.intenso.de/en/products/usb-flash-drives/flex-line/ |
| Country of origin | China |
| Plug and Play | Jah |
| Device interface | USB Type-A / USB Type-C |
| Housing material | Aluminium |
| Package depth | 120 mm |
| Package height | 10 mm |
| Package weight | 23 g |
| Package width | 83 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
