Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
MediaRange flash drives provide quality and reliability. Our USB sticks are perfect for quickly archiving and exchanging data. The USB connection allows you to access your data safely and conveniently - anytime, anywhere. Our compact USB sticks are easy to carry ensuring your data is always readily available.
| Tootja | MEDIARANGE |
| Tootekood | MR1903 |
| EAN | 4260664872092 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Cap |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 256 GB |
| Lugemise kiirus | 220 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 140 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 59 mm |
| Sügavus | 17 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Toote kaal | 15 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Muud näitajad | |
| Product colour | Black,Silver |
| Summary | MediaRange MR1903. Capacity: 256 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 220 MB/s, Write speed: 140 MB/s. Form factor: Cap. Weight: 15 g. Product colour: Black, Silver |
| Unit Calculated Weight | 0.02 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0001102 cubm |
| Units per Shipping Box | 10 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Height | 0.13 |
| Tootja koduleht | https://www.media-range.com/en/products/product_search/index.pmode/modul,detail,2957/index.pmode?pst=MR1903 |
| Device interface | USB Type-A |
| Housing material | Aluminium |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
