Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 6.96 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
High-performance storage for every part of your life.
Whether you're a professional managing vast amounts of data or a savvy tech-fanatic storing precious memories, the SanDisk Extreme PRO® Flash Drive with USB-C® offers unmatched speed, capacity, and reliability. With capacities up to 2TB, read speeds up to 1000MB/s, and write speeds up to 900MB/s, it’s designed to elevate your data management. With USB 3.2 Gen 2 speeds, you can transfer 200x faster than standard USB 2.0 drives. The premium metal design and keyring hole ensure on-the-go convenience, matching your high-paced lifestyle and workflow demands. This storage solution frees you from the limitations of personal devices without sacrificing time, making it ideal for both work and home use.
Data without Delay
Whether handling 4K home videos or complex project files, transfer data with lightning fast USB 3.2 Gen 2 performances of up to 1000MB/s read and 900MB/s write speeds.
Expand your Digital World
Expand your local storage by up to 2TB – granting you ample space for downloading, saving, and accessing massive file sizes without a hitch.
Cross-device Connectivity
Work fluidly and share files online or offline across your devices with a universal USB Type-C connector that’s compatible with your smartphone, tablet, and computer.
Seamless Backup
Effortlessly connect with the SanDisk app for a seamless auto-backup experience to help ensure that your critical data is safely stored and protected.
Effortlessly restore deleted files
Accidentally deleted important files? Help to recover them easily with the included RescuePRO Deluxe data recovery software.
Premium Design
Designed with performance and style in mind – built with a premium metal design and a keyring hole to make portability easy for an on-the-go working professional.
| Tootja | Sandisk |
| Tootekood | SDCZ890-512G-G46 |
| EAN | 619659202590 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Capless |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 512 GB |
| Lugemise kiirus | 1000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 900 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 67 mm |
| Sügavus | 21 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Toote kaal | 24 g |
| Muud näitajad | |
| Product colour | Black |
| Summary | SanDisk Extreme PRO USB-C. Capacity: 512 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Read speed: 1000 MB/s, Write speed: 900 MB/s. Form factor: Capless. Weight: 24 g. Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.055 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0002675 cubm |
| Units per Shipping Box | 25 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.015 |
| Unit Box Height | 0.15 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Tootja koduleht | https://shop.sandisk.com/products/usb-flash-drives/sandisk-extreme-pro-flash-drive-usb-c |
| Plug and Play | Jah |
| Device interface | USB Type-A |
| Mudel | SDCZ890-512G-G46 |
| Package depth | 13.6 mm |
| Package height | 152.4 mm |
| Package width | 101.6 mm |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
