Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.48 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
MediaRange flash storage media stand for the highest level of quality and reliability. Our high-performance flash drives, with capacities from 16GB to 1TB, offer sufficient storage space for all your documents, photos, music or videos and are ideal for archiving and exchanging your data at lightning speed. Thanks to the USB-A connection, you have convenient and secure access to your data anytime and anywhere and can process it quickly and efficiently. The compact size of our USB flash drives makes it easy to transport your data so that it is always to hand. The robust aluminum housing with protective cap protects the USB plug from physical damage and dust. Thanks to its USB-A interface, the stick offers reliable performance and guarantees compatibility with all current operating systems.
| Tootja | MEDIARANGE |
| Tootekood | MR1904 |
| EAN | 4260664872528 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Cap |
| .: Toimimine :. | |
| Maht | 512 GB |
| Lugemise kiirus | 250 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 160 MB/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 12 mm |
| Sügavus | 59 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Toote kaal | 15 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Blister |
| Muud näitajad | |
| Product colour | Black,Silver |
| Summary | MediaRange MR1904. Capacity: 512 GB, Device interface: USB Type-A, USB version: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Read speed: 250 MB/s, Write speed: 160 MB/s. Form factor: Cap. Weight: 15 g. Product colour: Black, Silver |
| Unit Calculated Weight | 0.02 kg |
| Unit Calculated Volume | 9.8E-05 cubm |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Unit Box Width | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Height | 0.13 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Tootja koduleht | https://www.mediarange.de/en/products/product_search/index.pmode/modul,detail,2988/index.pmode?pst=MR1904 |
| Device interface | USB Type-A |
| Housing material | Aluminium |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
