Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust GXT 867 Acira. Klaviatuuri kujutegur: 60%, Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Seadme liides: USB, Klaviatuuri klahvilüliti: Mehaaniline klahvlüliti, Klaviatuuri paigutus: QWERTY, Klaviatuuri klahvide arv: 61. Kaabli pikkus: 1,8 m. Soovituslik kasutus: Mängimine. Toote värv: Must
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 24882 |
| EAN | 8713439248821 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Soovituslik kasutus | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Muud näitajad | |
| Unit Box Length | 0.305 |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Programmable hot keys | Jah |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Summary | Trust GXT 867 Acira. Keyboard form factor: 60%, Connectivity technology: Wired, Device interface: USB, Keyboard key switch: Mechanical, Keyboard layout: QWERTY, Keyboard number of keys: 61. Cable length: 1.8 m. Recommended usage: Gaming. Product colour: Black |
| Unit Calculated Volume | 0.002033 cubm |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Keyboard form factor | 60% |
| Keyboard number of keys | 61 |
| Recommended usage | Gaming |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Detachable cable | Jah |
| Unit Calculated Weight | 0.625 kg |
| Kogus transpordikasti kohta | 12 |
| Klaviatuuri klahvilüliti | Mehaaniline klahvlüliti |
| Eemaldatav kaabel | Jah |
| Programmeeritavad kiirklahvid | Jah |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Multimeediaklahvid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Klaviatuuri klahvide arv | 61 |
| Klaviatuuri kujutegur | 60% |
| Klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Multimedia keys | Jah |
| Osutamisseade | Ei |
| Osutamisseade | Ei |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Backlight | Jah |
| Backlight colour | Multicolour |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 290 x 100 x 40 mm |
| Klaviatuuri kaal | 460 g |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/24882-gxt-867-acira-60-mini-gaming-keyboard |
| Hiir kaasa arvatud | Ei |
| Klaviatuuri keel | QWERTY |
| Klaviatuuri keel | US English |
| Klaviatuuri keel | Ameerika inglise keel |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Seadme liides | USB |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Tagantvalgustus | Jah |
| Tagantvalgustuse värv | Mitmevärviline |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Connectivity Technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 290 x 100 x 40 mm |
| Keyboard weight | 460 g |
| Mudel | GXT 867 ACIRA |
| Mouse included | Ei |
| Number of products included | 1 pc(s) |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||