Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Height adjustable monitor desk stand
Easy stepless height adjustment between 265 - 415 mm
Allows to swivel and tilt your display and enables rotating the display from landscape-to-portrait mode
Works with almost any LCD monitor (max. 32'' / 7 kg)
Stable base plate for secure placement on any desk
Built-in cable management for an organized and neat workspace
VESA compatible (100 x 100 mm and 75 x 75 mm)
| Tootja | GEMBIRD |
| Tootekood | MS-D1-01 |
| EAN | 8716309127622 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://gembird.nl/item.aspx?id=12762 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| Ergonoomika | |
| Angle of rotation | 360 ° |
| Funktsioonid | |
| Made with recycled materials | Jah |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 4 |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Max kogus transpordipakendis | 4 |
| Pakendi maht | 0.01462 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 15.3 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 22.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 46 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 56.5 cm |
| Fits screens sized | 17 " - 32 " |
| Unit Calculated Volume | 0.01462 cubm |
| CnCode | 83021000 |
| Unit Box Width | 0.277 |
| Unit Box Length | 0.445 |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Maximum Weight Capacity | 7 kg |
| Number of screens | 1 |
| Product Net Weight | 2.96 kg |
| Height adjustment range | 265 - 415 mm |
| Easy to install | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rotating | Jah |
| Swivelling | Jah |
| Cable management | Jah |
| Number of displays supported | 1 |
| Unit Calculated Weight | 3.83 kg |
| Summary | Gembird MS-D1-01. Mounting: Freestanding, Maximum weight capacity: 7 kg, Minimum screen size: 43.2 cm (17"), Maximum screen size: 81.3 cm (32"), Minimum VESA mount: 75 x 75 mm, Maximum VESA mount: 100 x 100 mm. Height adjustment, Swivel angle range: -40 - 40°, Tilt angle range: -15 - 15°. Product colour: Black |
| Tilt angle range | -15 - 15 ° |
| Master (outer) case gross weight | 15490 g |
| Master (outer) case height | 320 mm |
| Master (outer) case length | 565 mm |
| Master (outer) case width | 455 mm |
| Products per master (outer) case | 4 pc(s) |
| Panel mounting interface | 100 x 100/75 x 75 mm |
| Maximum screen size | 32 " |
| Maximum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Minimum screen size | 17 " |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Maximum weight capacity (per display) | 7 kg |
| Height adjustment type | Manual |
| Mounting | Freestanding |
| Tilt adjustment | Jah |
| Country of origin | China |
| Mounting type | Desk |
| Packaging content | Monitor stand User manual |
| 100 mm x 100 mm | Jah |
| 75 mm x 75 mm | Jah |
| Certification | RoHS, ISO9002 |
| Height adjustment | Jah |
| Housing material | Aluminium/Plastic/Steel |
| Max. weight | 7 kg |
| Orientation | Landscape |
| Package depth | 441 mm |
| Package height | 100 mm |
| Package weight | 3872 g |
| Package width | 275 mm |
| Swivel angle range | -40 - 40 ° |
| Netokaal | 2.96 kg |
| Brutokaal | 3.83 kg |
| Laius | 285 mm |
| Sügavus | 500 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 240 x 200 x 570 mm |
| Toote kaal | 3000 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||