Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
6-button wireless optical mouse with USB Nano-receiver
Ergonomic vertical hand position prevents fatigue and minimizes wrist problems
CPI button for quick resolution changes (800 - 1600 DPI)
Next/Previous buttons for faster Internet browsing
| Tootja | GEMBIRD |
| Tootekood | MUSW-ERGO-03 |
| EAN | 8716309108997 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 103 g |
| Muud näitajad | |
| Scroll type | Wheel |
| Unit Box Length | 0.21 |
| Unit Box Height | 0.14 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scrolling directions | Vertical |
| Unit Box Width | 0.083 |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver included | Jah |
| Button functions | DPI switch |
| Buttons quantity | 6 |
| CnCode | 84716070 |
| Unit Calculated Volume | 0.00244 cubm |
| Product Net Weight | 0.103 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.18 kg |
| User guide | Jah |
| Summary | Gembird MUSW-ERGO-03. Form factor: Right-hand. Movement detection technology: Optical, Device interface: RF Wireless, Movement resolution: 1600 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries. Product colour: Black |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Kujutegur | Right-hand |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Tootja koduleht | https://gembird.nl/item.aspx?id=10899 |
| Voolutarve | 6 mA |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.00244 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.18 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 14 cm |
| Transpordipakendi laius | 8.3 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 21 cm |
| Aku tüüp | AAA x2 |
| Netokaal | 0.103 kg |
| Brutokaal | 0.18 kg |
| Laius | 75 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 130 x 75 x 80 mm |
| Ergonomic design | Jah |
| Number of batteries supported | 2 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Purpose | Home |
| Rechargeable | Ei |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Battery type | AAA |
| Device interface | RF Wireless |
| Frequency Band | 2.6 GHz |
| Mudel | MUSW-ERGO-03 |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 1600 DPI |
| Number of buttons | 6 |
| Package depth | 210 mm |
| Package height | 85 mm |
| Package weight | 212 g |
| Package width | 140 mm |
| Power Source | Batteries |
| Receiver depth | 2 mm |
| Receiver height | 14 mm |
| Receiver type | Nano receiver |
| Receiver weight | 2 g |
| Receiver width | 8 mm |
| Resolution | 1600 dpi |
| Scroll | Jah |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||