Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust GXT 925 REDEX II. Toote kuju: Parempoolne. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Laser, Seadme liides: USB tüüp A, Liikumise resolutsioon: 10000 DPI, Nuppude arv: 6, Skrolli tüüp: Ratas. Valgustuse värv: Multi. Toiteallikas: Kaabel. Toote värv: Must
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25125 |
| EAN | 8713439251258 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Toote värv | Must |
| .: Toimimine :. | |
| Valgustus | Jah |
| Valgustuse värv | Multi |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Laser |
| Kohandatav liikumise resolutsioon | Jah |
| Nuppude arv | 6 |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallikas | Kaabel |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 82 g |
| Muud näitajad | |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ei |
| Illumination colour | Multi |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 6 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Buttons durability (million clicks) | 80 |
| Customizable movement resolution | Jah |
| USB power delivery | Ei |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| USB Type-C charging port | Ei |
| Product colour | Black |
| Summary | Trust GXT 925 REDEX II. Form factor: Right-hand. Movement detection technology: Laser, Device interface: USB Type-A, Movement resolution: 10000 DPI, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel. Illumination colour: Multi. Power source: Cable. Product colour: Black |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Unit Calculated Weight | 0.2 kg |
| USB Type-C laadimisport | Ei |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Units per Shipping Box | 40 |
| Unit Calculated Volume | 0.001473 cubm |
| Vaikne klikk | Jah |
| Silent click | Jah |
| Nuppude kestvus (miljon klikki) | 80 |
| Kujutegur | Right-hand |
| Programmeeritavad hiirenupud | Jah |
| Liikumise resolutsioon | 10000 DPI |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Laius | 63 mm |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/25125-gxt-redex-wired-mouse-v2 |
| Laius | 63 mm |
| Sügavus | 41 mm |
| Kõrgus | 125 mm |
| Sügavus | 41 mm |
| Toote materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Kõrgus | 125 mm |
| Seadme liides | USB tüüp A |
| Otstarve | Mängimine |
| Illumination | Jah |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Programmable mouse buttons | Jah |
| Purpose | Gaming |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Device interface | USB Type-A |
| Mudel | GXT 925 REDEX II |
| Movement Detection Technology | Laser |
| Movement Resolution | 10000 DPI |
| Power Source | Cable |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||