Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust GXT 931 Ybar. Toote kuju: Parempoolne. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Laser, Seadme liides: Bluetooth, Liikumise resolutsioon: 7200 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 6, Skrolli tüüp: Ratas. Toiteallikas: Patareid/kaabel. Toote värv: Must
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25330 |
| EAN | 8713439253306 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| .: Toimimine :. | |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Laser |
| Kohandatav liikumise resolutsioon | Jah |
| Nuppude arv | 6 |
| Nupu funktsioonid | DPI lüliti |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallikas | Patareid/kaabel |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 94 g |
| Muud näitajad | |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| USB Type-C laadimisport | Jah |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Toote kuju | Parempoolne |
| USB power delivery | Ei |
| Customizable movement resolution | Jah |
| Scrolling directions | Vertical |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver included | Jah |
| Button functions | DPI switch |
| Buttons quantity | 6 |
| Scroll type | Wheel |
| Surface coloration | Monochromatic |
| User guide | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ei |
| USB Type-C required charging power (min) | 2 W |
| USB Type-C required charging power (max) | 5 W |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Product colour | Black |
| Summary | Trust GXT 931 Ybar. Form factor: Right-hand. Movement detection technology: Laser, Device interface: Bluetooth, Movement resolution: 7200 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries/Cable. Product colour: Black |
| Units per Shipping Box | 40 |
| Unit Calculated Weight | 0.215 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001372 cubm |
| Vajalik laadimisvõimsus (min) | 2 W |
| Vajalik laadimisvõimsus (max) | 5 W |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Laadimispordi tüüp | USB tüüp-C |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Kujutegur | Right-hand |
| Liikumise resolutsioon | 7200 DPI |
| Programmeeritavad hiirenupud | Jah |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Taaslaetav | Jah |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Laius | 68 mm |
| Tootja koduleht | www.trust.com/en/product/25330-gxt-931-ybar-wireless-multi-device-gaming-mouse |
| Laius | 68 mm |
| Sügavus | 142 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Sügavus | 142 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 50 h |
| Seadme liides | Bluetooth |
| Otstarve | Mängimine |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura/Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Programmable mouse buttons | Jah |
| Purpose | Gaming |
| Rechargeable | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Battery life (max) | 50 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Device interface | Bluetooth |
| Mudel | GXT 931 Ybar |
| Movement Detection Technology | Laser |
| Movement Resolution | 7200 DPI |
| Power Source | Batteries/Cable |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||