Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust GXT 926 Redex II. Toote kuju: Parempoolne. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Laser, Seadme liides: Raadioside, Liikumise resolutsioon: 10000 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 6, Skrolli tüüp: Ratas, AC unified management & maintenance (Fit AP mode): 20 G. Valgustuse värv: Multi. Toiteallikas: Patareid/kaabel. Toote värv: Must
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25126 |
| EAN | 8713439251265 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| .: Toimimine :. | |
| Valgustus | Jah |
| Valgustuse värv | Multi |
| Kerimisrataste arv | 1 |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Laser |
| Kohandatav liikumise resolutsioon | Jah |
| Nuppude arv | 6 |
| Nupu funktsioonid | DPI lüliti, Edaspidine liikumine, Tagasi (toiming) |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 10 m |
| Sagedusriba | 2.4 GHz |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallikas | Patareid/kaabel |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi kaal | 129 g |
| Toote kaal | 102 g |
| Muud näitajad | |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| User guide | Jah |
| Illumination colour | Multi |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 6 |
| Button functions | Back/DPI switch/Forward |
| Receiver included | Jah |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Scrolling directions | Vertical |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Programmeeritavate nuppude arv | 6 |
| Acceleration (max) | 20 G |
| Customizable movement resolution | Jah |
| AC unified management & maintenance (Fit AP mode) | 20 G |
| USB power delivery | Ei |
| Mouse tracking speed | 100 ips |
| Hiire liigutamiskiirus | 100 ips |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| USB Type-C laadimisport | Jah |
| Units per Shipping Box | 40 |
| Unit Calculated Volume | 0.001446 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.217 kg |
| Summary | Trust GXT 926 Redex II. Form factor: Right-hand. Movement detection technology: Laser, Device interface: RF Wireless, Movement resolution: 10000 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel, Acceleration (max): 20 G. Illumination colour: Multi. Power source: Batteries/Cable. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| USB Type-C charging port | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 5 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 2 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ei |
| Adjustable polling rate | Jah |
| Number of programmable buttons | 6 |
| Feet material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| On/off nupp | Jah |
| Vajalik laadimisvõimsus (min) | 2 W |
| Vastuvõtja tüüp | Mikro-vastuvõtja |
| Pollimise kiirus | 125,250,500,1000 Hz |
| Vajalik laadimisvõimsus (max) | 5 W |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Laadimispordi tüüp | USB tüüp-C |
| Kerimissuund | Vertikaalne |
| Anduri tüüp | PMW3325 |
| Kujutegur | Right-hand |
| Liikumise resolutsioon | 10000 DPI |
| Programmeeritavad hiirenupud | Jah |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Taaslaetav | Jah |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Toetatud akude arv | 1 |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Kohandatav pollimise kiirus | Jah |
| Juhtmevaba ulatus | 1,6 m |
| Jalgade materjal | Polütetrafluoroetüleen (PTFE) |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Sisseehitatud mälu | Jah |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Laius | 63 mm |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/25126-gxt-926-redex-ii-wireless-gaming-mouse |
| Laius | 63 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Kõrgus | 41 mm |
| Sügavus | 125 mm |
| Kõrgus | 41 mm |
| Toote materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Seadme liides | Raadioside |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Otstarve | Mängimine |
| Illumination | Jah |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Number of batteries supported | 1 |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Packaging content | Wireless gaming mouse 1.6m USB-A to USB-C charge & play cable USB micro receiver User guide |
| Programmable mouse buttons | Jah |
| Purpose | Gaming |
| Rechargeable | Jah |
| Sensor type | PMW3325 |
| Battery type | Built-in battery |
| Sisseehitatud mälu | Jah |
| Device interface | RF Wireless |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Mudel | GXT 926 REDEX II |
| Movement Detection Technology | Laser |
| Movement Resolution | 10000 DPI |
| Package weight | 129 g |
| Polling rate | 125,250,500,1000 Hz |
| Power Source | Batteries/Cable |
| Receiver type | Micro receiver |
| Wireless range | 1.6 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||