Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Trust Ozaa. Toote kuju: Parempoolne. Liikumistuvastuse tehnoloogia: Optiline, Seadme liides: RF juhtmeta ühendus + Bluetooth, Liikumise resolutsioon: 3200 DPI, Klahvide tüüp: Sissevajutatavad nupud, Nuppude arv: 6, Skrolli tüüp: Ratas. Toiteallikas: Patareid. Toote värv: Lilla
| Tootja | TRUST |
| Tootekood | 25384 |
| EAN | 8713439253849 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Toote värv | Lilla |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| .: Toimimine :. | |
| Liikumistuvastuse tehnoloogia | Optiline |
| Kohandatav liikumise resolutsioon | Jah |
| Nuppude arv | 6 |
| Nupu funktsioonid | DPI lüliti, Edaspidine liikumine, Tagasi (toiming) |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallikas | Patareid |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Toote kaal | 68 g |
| Muud näitajad | |
| USB power delivery | Ei |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB tüüp A |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Unit Box Length | 0.145 |
| Unit Box Height | 0.045 |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Toote kuju | Parempoolne |
| Sustainability compliance | Jah |
| Sustainability certificates | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Multiseadme tugi | Jah |
| Multi-device support | Jah |
| Customizable movement resolution | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Wireless receiver interface | USB Type-A |
| Receiver included | Jah |
| Button functions | Back/DPI switch/Forward |
| Buttons quantity | 6 |
| Scroll type | Wheel |
| Surface coloration | Monochromatic |
| User guide | Jah |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Feet material | Ultra High Molecular Weight Polyethylene (UPE) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ei |
| USB Type-C required charging power (min) | 2 W |
| USB Type-C required charging power (max) | 5 W |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Product colour | Lilac |
| Summary | Trust Ozaa. Form factor: Right-hand. Movement detection technology: Optical, Device interface: RF Wireless + Bluetooth, Movement resolution: 3200 DPI, Buttons type: Pressed buttons, Buttons quantity: 6, Scroll type: Wheel. Power source: Batteries. Product colour: Lilac |
| Unit Calculated Weight | 0.208 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.001083 cubm |
| Units per Shipping Box | 24 |
| USB Type-C laadimisport | Jah |
| Silent click | Jah |
| Vaikne klikk | Jah |
| Vajalik laadimisvõimsus (min) | 2 W |
| On/off nupp | Jah |
| Vajalik laadimisvõimsus (max) | 5 W |
| Vastuvõtja tüüp | Mikro-vastuvõtja |
| Klahvide tüüp | Sissevajutatavad nupud |
| Laadimispordi tüüp | USB tüüp-C |
| Kujutegur | Right-hand |
| Liikumise resolutsioon | 3200 DPI |
| Skrolli tüüp | Ratas |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Taaslaetav | Jah |
| Muud toetatud operatsioonisüsteemid | ChromeOS |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Jalgade materjal | Ultra High Molecular Weight Polyethylene (UPE) |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Laius | 64 mm |
| Tootja koduleht | https://www.trust.com/en/product/24819-ozaa-compact-multi-device-wireless-mouse-black |
| Laius | 64 mm |
| Sügavus | 105 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Sügavus | 105 mm |
| Kõrgus | 37 mm |
| Toote materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Akud kaasa arvatud | Jah |
| Seadme liides | RF juhtmeta ühendus + Bluetooth |
| LED-indikaatorid | Jah |
| Otstarve | Kontor |
| Sisse/välja lüliti | Jah |
| LED indicators | Jah |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 11.0 Big Sur/Mac OS X 12.0 Monterey/Mac OS X 13.0 Ventura/Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Packaging content | Mouse Storable USB micro receiver Charge cable User guide |
| Purpose | Office |
| Rechargeable | Jah |
| Windows operating systems supported | Windows 10/Windows 11 |
| Batteries Included | Jah |
| Battery type | Built-in battery |
| Device interface | RF Wireless + Bluetooth |
| Mudel | Ozaa |
| Movement Detection Technology | Optical |
| Movement Resolution | 3200 DPI |
| Power Source | Batteries |
| Receiver type | Micro receiver |
| Wireless range | 10 m |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||