Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 18.42 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Powerful Dual LTE Cat 6 router is designed for mission critical applications. Two simultaneously operational LTE CAT 6 modems can provide speeds up to 600 Mbps with load balancing feature. This makes this device irreplaceable in applications where loosing connection is not an option.
Two LTE modules working simultaneously can provide speeds up to 600 Mbps
Instant failover switching
5 x Gigabit Ethernet with speeds up to 1000 Mbps
Teltonika Remote Management System compatible
Easy to use, secure and feature rich OpenWrt based Operating System
| Tootja | Teltonika |
| Tootekood | RUTX12 |
| EAN | 4779027312743 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Router |
| Tootja koduleht | https://teltonika-networks.com/product/rutx12/ |
| Seadme tüüp | Tabletop router |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 717 MHz |
| Protsessorituumad | 4 |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 256 MB |
| .: Võrgustumine :. | |
| Mobile network generation | 4G |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Auto MDI/MDI-X | Jah |
| Ethernet LAN | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Jah |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Turvalisus | |
| WPA2 - Wi-Fi Protected Access | Jah |
| Antenn | |
| Antenna design | Internal |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| WiFi andmeedastuskiirused | 300 Mbps |
| Toide | |
| AC (toide) sisend | Jah |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 5 |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | RUTX12000000 |
| Mobiilivõrk | |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 867 Mbps |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Jah |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Netokaal | 0.54 kg |
| Brutokaal | 1.1 kg |
| Laius | 132 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Kõrgus | 44 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 132 x 44.2 x 95.1 mm |
| Toote kaal | 540 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.003727 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 1.1 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 17.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 6 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 35.5 cm |
| Muud andmed | |
| AES-CCMP | Jah |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| Unit Box Length | 0.355 |
| Unit Box Height | 0.175 |
| Wi-Fi 5 | Jah |
| WPA3 | Jah |
| Security algorithms | DES/IPSec |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Mesh support | Ei |
| Access Control List (ACL) | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.3/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3au/IEEE 802.3az |
| DHCP client | Jah |
| Quality of Service (QoS) support | Jah |
| Safety | IEC 62368-1:2014, EN 50385:2017, EN 62232:2017 |
| Dual SIM support | Jah |
| Reset button | Jah |
| Supported network protocols | TCP, UDP, IPv4, IPv6, ICMP, NTP, DNS, HTTP, HTTPS, FTP, SMTP, SSL v3, TLS, ARP, VRRP, PPP, PPPoE, UPNP, SSH, DHCP, Telnet client, SNMP, MQTT, Wake on LAN (WOL) |
| Built-in processor | Jah |
| Filtering | Jah |
| Dynamic DNS (DDNS) | Jah |
| WAN connection type | RJ-45 |
| WLAN data transfer rate (max) | 867 Mbit/s |
| 3G/4G USB modem compatibility | Jah |
| Unit Calculated Volume | 0.004618 cubm |
| SIM card slot | Jah |
| 4G standard | LTE |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Product colour | Silver |
| Summary | Teltonika RUTX12. WAN connection type: RJ-45. Wi-Fi band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN data transfer rate (max): 867 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s, Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3au, IEEE 802.3az. Mobile network generation: 4G, 4G standard: LTE. Security algorithms: DES, IPSEC |
| Unit Calculated Weight | 1.17 kg |
| Product Net Weight | 0.54 kg |
| Antennas quantity | 8 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 5 |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| LED indicators | Power,Status |
| Power source type | DC |
| Processor architecture | ARM Cortex A7 |
| Quick start guide | Jah |
| Short Message Service (SMS) | Jah |
| TKIP | Jah |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Certification | CE/RED, EAC, RoHS, WEEE Draft ETSI EN 301 489-1 V2.2.0, Draft EN 301 489-19 V2.1.0, Draft ETSI EN 301 489-52 V1.1.0 EN 61000-4-2:2009 EN 300 511 V12.5.1, ETSI EN 301 908-1 V11.1.1, ETSI EN 301 908-2 V11.1.2, ETSI EN 301 908-13 V11.1.2 EN 61000-4-3:2006 + |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Firewall | Jah |
| Flash Memory | 256 MB |
| Housing material | Aluminium |
| Link | Jah |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90 % |
| USB 2.0 | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||