Remove the bottleneck in your mobile internet setup
Are you tired of ISP or operator-issued routers that limit your speed and coverage? Chateau LTE12 is the solution, delivering faster, more reliable mobile internet, whether you are in the city or the countryside. With carrier aggregation and expanded 4x4 MIMO support, you’ll experience:
- Faster speeds in crowded areas
- More stable connections in remote locations
- Wider coverage across multiple LTE bands
New and improved LTE connectivity
- Upgraded LTE12 modem for stronger, reliable connections.
Expanded 4x4 MIMO support on more bands: 1 / 3 / 7 / 38 / 40 / 41
- Dual-band Wi-Fi for seamless performance across all devices
- Now with B32 support for improved LTE performance in supported regions!
Built for homes and businesses
- 5x Gigabit Ethernet ports to connect media servers, PC towers, TVs, or smart home systems.
- Dual-band Wi-Fi (2.4 GHz & 5 GHz) ensures stable connections for all your devices.
- External LTE antenna support (SMA female ports) to boost signal strength in tricky signal areas.
- RouterOS for advanced security, VPNs, and full network control.
| Tootja | MikroTik |
| Tootekood | D53G-5HACD2HND-TC&EG120K-EA |
| EAN | 4752224009623 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 12 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | Wireless Router |
| Tootja koduleht | https://mikrotik.com/product/chateau_lte12_2025#fndtn-downloads |
| Seadme tüüp | Tabletop router |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black/White |
| .: Toimimine :. | |
| MIMO | Jah |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 448 MHz |
| Protsessori mudel | Qualcomm Atheros IPQ4019 |
| Protsessorituumad | 4 |
| .: Mälu :. | |
| Paigaldatud operatiivmälu | 256 MB |
| .: Võrgustumine :. | |
| Mobile network generation | 4G |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ethernet LAN | Jah |
| SIM-kaardi tüüp | MicroSIM |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10/100/1000 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB port | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | RouterOS |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Toiteallika tüüp | DC |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 18 W |
| Antenn | |
| Antenna design | Internal & external |
| Juhtmevaba LAN-i omadused | |
| IEEE 802.11ac | Jah |
| Wi-Fi laineala | 2.4 GHz/5 GHz |
| WiFi andmeedastuskiirused | 1167 Mbps |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| MU-MIMO technology | Jah |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Toide | |
| Toitenõuded | 12-28 V, 18W |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| 10/100/1000M | 5 |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | CHATEAU LTE12 |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 20 |
| Mobiilivõrk | |
| 3G | Jah |
| 4G | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 867 Mbps |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 70 °C |
| WAN-ühendus | |
| Ethernet WAN | Ei |
| WAN-ühenduse tüüp | RJ-45,USB |
| DSL WAN | Ei |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | UTP Flat Cable (1.5m) 24V 1.2A power supply |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Max kogus transpordipakendis | 1 |
| Pakendi maht | 0.002904 cubm |
| Transpordipakendi kaal | 0.9 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 5.5 cm |
| Transpordipakendi laius | 16 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 33 cm |
| Unit Box Width | 0.16 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| LAN \ WAN ports | 5 |
| Summary | Mikrotik Chateau LTE12. WAN connection type: RJ-45, USB. Wi-Fi band: Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz), Top Wi-Fi standard: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN data transfer rate (max): 866 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000 Mbit/s, Cabling technology: 10/100/1000Base-T(X). Mobile network generation: 4G, SIM card type: MicroSIM. Number of data streams: 4x4 |
| Unit Calculated Weight | 0.95 kg |
| Product Net Weight | 0.62 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.003672 cubm |
| Antenna connector type | SMA |
| CnCode | 85176200 |
| SIM card slot | Jah |
| Unit Box Length | 0.33 |
| Unit Box Height | 0.06 |
| Wi-Fi 5 | Jah |
| Processor manufacturer | Qualcomm |
| 3G/4G USB modem compatibility | Jah |
| Networking standards | IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11n |
| WLAN data transfer rate (max) | 866 Mbit/s |
| WPS push button | Jah |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| WLAN data transfer rate (first band) | 300 Mbit/s |
| External power adapter | Jah |
| WLAN data transfer rate (second band) | 866 Mbit/s |
| Number of data streams | 4x4 |
| Built-in processor | Jah |
| DC-in jack | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 5 |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Antenna Gain | 4 dB |
| Flash Memory | 32 MB |
| LTE | Jah |
| Micro-SIM card tray | 1 |
| Output Voltage | 12 - 28 V |
| USB 2.0 | Jah |
| Netokaal | 0.62 kg |
| Brutokaal | 0.9 kg |
| Laius | 240 mm |
| Sügavus | 44 mm |
| Kõrgus | 156 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 240 x 156 x 44 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||