Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 25.76 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Dell Pro 14 Laptop.
| Tootja | DELL |
| Tootekood | BTO501_PC14255_EMEA |
| EAN | 143860400000 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tooteseeria | Pro |
| Mudeli number | PC14255 |
| Sülearvuti tüüp | Business |
| .: Disain :. | |
| Kujutegur | Clamshell |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 14" |
| Ekraani resolutsioon | 1920x1200 |
| Puutetundlik ekraan | Ei |
| HD tüüp | Full HD+ |
| Ekraani pind | Non-Glare IPS |
| .: Protsessor :. | |
| Protsessori sagedus | 3000 MHz |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 3 |
| Protsessori mudel | 210 |
| Protsessori Turbo Boost sagedus | 4.7 GHz |
| Protsessori vahemälu tüüp | L2 & L3 |
| Protsessorituumad | 4 |
| Protsessori harud | 8 |
| Protsessori vahemälu | 12 MB |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 8GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Taktsagedus | 5600 MHz |
| Mälupesad | 2x SO-DIMM |
| .: Kõvaketas :. | |
| SSD ketta maht | 512 GB |
| Salvestusmaht kokku | 512 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Graafikakaart | |
| Graafikaadapter | AMD Radeon 740M |
| Graafikakaardi videomälu | Integrated |
| .: Audio :. | |
| Sisseehitatud mikrofon | Built-in |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Kaamera :. | |
| Esikaamera | Jah |
| Sisseehitatud kaamera | FHD |
| Optiline draiv | |
| Optilise seadme tüüp | none |
| .: Võrgustumine :. | |
| Bluetooth | Jah |
| Wireless LAN | 802.11ax |
| WiFi-standardid | 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 4 (802.11n)/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Gigabit |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Klaviatuur ja hiir | |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Osutamisseade | Touchpad |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akuelementide arv | 3 cells |
| Aku mahutavus | 45 Wh |
| AC-adapteri toide | 65 W |
| AC-adapteri sagedus | 50 - 60 Hz |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Turvalisus | |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Jah |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) versioon | 2.0 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 313.7 mm |
| Kõrgus | 20.37 mm |
| Sügavus | 225.3 mm |
| Muud näitajad | |
| Trial software | McAfee Business Protection 1-year,Microsoft Office Trial |
| SSD form factor | M.2 |
| Anti-glare screen | Jah |
| Number of microphones | 2 |
| Operating vibration | 0.66 G |
| Processor manufacturer | AMD |
| NVMe | Jah |
| USB-C w/Thunderbolt | 2 |
| USB 3.2 | 2 |
| RGB colour space | NTSC |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Colour Gamut | 45 % |
| Unit Box Height | 0.36 |
| Unit Box Length | 0.39 |
| Unit Box Width | 0.06 |
| CnCode | 84713000 |
| Screen refresh rate | 60Hz |
| Warranty type | Pro-support |
| SSD type | TLC |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.008424/0.01165 cubm |
| Product Net Weight | 1.36 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.5 kg |
| Summary | DELL Pro 14 PC14255. Product type: Laptop, Form factor: Clamshell. Processor family: AMD Ryzen™ 3, Processor model: 210, Processor frequency: 3.3 GHz. Display diagonal: 35.6 cm (14"), HD type: Full HD+, Display resolution: 1920 x 1200 pixels. Internal memory: 8 GB, Internal memory type: DDR5-SDRAM. Total storage capacity: 512 GB, Storage media: SSD. On-board graphics card model: AMD Radeon 740M. Operating system installed: Windows 11 Pro. Product colour: Black |
| Product colour | Black |
| Colour name | Magnetite |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Fast charging | Jah |
| USB Type-C required charging power (max) | 65 W |
| USB Type-C required charging power (min) | 45 W |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| USB Type-C DisplayPort Alternate Mode | Jah |
| Carbon emissions, end-of-life (kg of CO2e) | 1.42 |
| Carbon emissions, energy usage (kg of CO2e) | 22.862 |
| Carbon emissions, logistics (kg of CO2e) | 3.408 |
| Carbon emissions, manufacturing (kg of CO2e) | 114.168 |
| PAIA version | GaBi version 1, 2024 |
| Total carbon footprint (kg of CO2e) | 142 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 2 |
| Memory data transfer rate | 5600 MT/s |
| SSD interface | PCI Express 4.0 |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Discrete graphics card | Ei |
| Discrete graphics card model | Not available |
| On-board graphics card | Jah |
| On-board graphics card model | AMD Radeon 740M |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN controller model | MediaTek MT7922 |
| Audio chip | Realtek ALC3204 |
| Number of USB ports with PowerShare support | 1 |
| M.2 SSD size | 2230 (22 x 30 mm) |
| Hall sensor | Jah |
| Copilot key | Jah |
| Front camera HD type | Full HD |
| USB charging voltage | 15/20/5/9 V |
| Power adapter barrel connector | 4.5 mm |
| PowerShare | Jah |
| WLAN controller manufacturer | MediaTek |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jah |
| Processor base power | 15 W |
| Maximum turbo power | 30 W |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Loomulik kuvasuhe | 16:10 |
| Cable lock slot | Jah |
| Cable lock slot type | Wedge |
| AC-adapter kaasa arvatud | Jah |
| Tootja koduleht | www.dell.com/en-au/shop/dell-laptops/dell-pro-14-laptop/spd/dell-pro-pc14255-laptop/bto503_pc14255_au?ref=variantstack |
| Antenni tüüp | 2x2 |
| Toote kaal | 1360 g |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Mobile network connection | Ei |
| HDMI version | 2.1 |
| Seadme tüüp | Laptop |
| Memory form factor | SO-DIMM |
| Kontrastisuhe | 800:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| Number of built-in speakers | 2 |
| Number of SSDs installed | 1 |
| Wi-Fi band | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Audio system | High Definition Audio |
| Battery recharge time | 4 h |
| Built-in microphone | Jah |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Ethernet LAN data rates | 10/100/1000 Mbit/s |
| Front camera resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Front camera resolution (numeric) | 2.07 MP |
| Graphics Controller | Integrated |
| Headphones jack | 1 |
| Height (front) | 18.89 mm |
| Height (rear) | 20.37 mm |
| Memory layout (slots x size) | 1 x 8 GB |
| Mudeli originaalnimi | PC14255 |
| Non-operating altitude | -15.2 - 10668 m |
| Operating altitude | -15.2 - 3048 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90 % |
| Operating shock | 140 G |
| Panel Type | IPS |
| Pixel density | 162 ppi |
| Product line | Commercial |
| Speaker power | 2.5 W |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95 % |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 65 °C |
| Video capturing speed | 30 fps |
| Wi-Fi data rate (max) | 2400 Mbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||