Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 10.76 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
vívoactive® 6
Bright. Smart. Colorful.
PLAY MORE.
CHARGE LESS.
Enjoy up to 11 days of battery life
KNOW YOUR BODY BETTER
Health and wellness features help you reach your goals
GET FIT WITH IT
80+ sports apps, Garmin Coach, downloadable workouts and more
ALL YOUR STATS.
IN ONE PLACE.
View all of your health and fitness stats in detail on the Garmin Connect™ app
IT’S ALL IN THE WRIST
FROM Smart notifications to Garmin Pay™ CONTACTLESS PAYMENTS, vívoactive 6 is as convenient as it is attractive
UNDERSTAND YOUR BODY BETTER
Featuring a bright, colorful display, up to 11 days of battery life, and purpose-built health and fitness features, the vívoactive 6 smartwatch gives you the tools and insights to help you know your body better.
BODY BATTERY ENERGY MONITORING
See your energy levels throughout the day, so you’ll know when your body is charged up and ready for activity or drained and needing to recharge with restful sleep. And get even more details and personal insights on how sleep, naps, daily activities and high stress specifically impact your energy1.
SLEEP COACH
Get a sleep score and personalized coaching for how much sleep you need and how you can improve. Even keep track of different sleep stages and naps — and see several key metrics over your sleep period, such as HRV status to better understand your health1.
BUILT-IN SPORTS APPS
Track the ways you move with more than 80 preloaded GPS and indoor sports apps — including walking, running, cycling, pool swimming, activities for wheelchair users and more.
WORKOUT OPTIONS
From daily suggested walking workouts to step-by-step workouts for strength, HIIT, yoga, Pilates, mobility and more, it’s never been easier to move. Simply find the workouts in the Garmin Connect app, and download them onto your smartwatch.
HEALTH AND WELLNESS
Continuously monitor your health with wrist-based heart rate1, HRV status, Pulse Ox2 and women’s health tracking — including menstrual cycle and pregnancy, meditation and more — to learn more about your body.
SMART NOTIFICATIONS AND TEXTING
Receive emails, texts and alerts on your watch when paired with your iPhone or Android smartphone. With an Android phone, respond to texts with the on-watch keyboard, and view photos sent to you directly from your watch’s screen.
| Tootja | Garmin |
| Tootekood | 010-02985-03 |
| EAN | 753759342838 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.garmin.com/en-US/p/1555457/pn/010-02985-03 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse andur | Jah |
| .: Disain :. | |
| Watch case size | 42 mm |
| Watch case colour | Pink |
| Watch case material | Aluminium,Polymer |
| Toote värv | Pink |
| .: Mälu :. | |
| Sisemälu | 8 GB |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 1.2 " |
| Ekraani resolutsioon | 390 x 390 pixels |
| Ekraani tehnoloogia | AMOLED |
| Ekraani resolutsioon | 390 x 390 |
| Ekraani diagonaal | 1.2" |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Mobile network generation | Not supported |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB port | Ei |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Funktsioonid | |
| Blood oxygen sensor | Jah |
| Mudeli originaalnimi | vívoactive 6 |
| Muud funktsioonid | |
| Mobile network connection | Ei |
| Navigeerimine | |
| Galileo | Jah |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | Jah |
| BeiDou | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 42.2 mm |
| Sügavus | 42.2 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 42.2 x 42.2 x 10.9 mm |
| Toote kaal | 23 g |
| Mõõdud (l x s x k) | 42.2 x 42.2 x 11.1 mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Transpordipakendi kaal | 0.13 kg |
| Transpordipakendi kõrgus | 7 cm |
| Transpordipakendi laius | 7 cm |
| Transpordipakendi sügavus | 14 cm |
| Muud andmed | |
| Built-in distance meter | Jah |
| Unit Box Width | 0.07 |
| Unit Box Length | 0.14 |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Lens material | Glass |
| Heart rate-based calorie computation | Jah |
| Recommended activity | Cycling/Golf/Rowing/Running/Skiing/Swimming |
| CnCode | 91021200 |
| Barometric altimeter | Jah |
| Stopwatch | Jah |
| Thermometer | Jah |
| Weather forecast | Jah |
| ANT+ enabled | Jah |
| Band size | One Size |
| Band material | Silicone |
| Calendar | Jah |
| Colour display | Jah |
| Compatible operating systems | iOS, Android |
| Market positioning | Sport watch |
| Find my phone function | Jah |
| Advanced workouts | Jah |
| Heart rate data transfer | Bluetooth/ANT+ |
| Battery life (GPS mode) | 21 h |
| Heart rate sensor type | Optical |
| Personal goals | Jah |
| Wrist size range | 125 - 190 mm |
| Band weight | 13 g |
| Watch glass type | Corning Gorilla Glass 3 |
| Activity tracker | Jah |
| Smart notifications | Jah |
| Music control | Jah |
| Distance travelled | Jah |
| Calories burned | Jah |
| Buckle colour | Pink |
| Quality of sleep | Jah |
| Suggested gender | Unisex |
| Summary | Garmin vívoactive 6. Display diagonal: 3.05 cm (1.2"), Display technology: AMOLED, Display resolution: 390 x 390 pixels, Touchscreen. Flash memory: 8 GB. Wi-Fi. GPS (satellite). Weight: 23 g. Band material: Silicone, Band colour: Pink, Band size: One Size |
| Unit Calculated Weight | 0.13 kg |
| Product Net Weight | 0.026 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000686 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Activity monitoring | Jah |
| Alarm clock | Jah |
| Band colour | Pink |
| Electronic compass | Jah |
| GLONASS | Jah |
| GPS (satellite) | Jah |
| Gyroscope | Jah |
| Headphone connectivity | Bluetooth |
| Heart rate monitor | Jah |
| Protection features | Water resistant |
| Band width | 20 mm |
| Battery life | 11 day(s) |
| Battery life (max) | 264 h |
| Battery type | Built-in battery |
| Charger | Jah |
| Flash Memory | 8 GB |
| GPS / geotagging | Jah |
| Shape | Round |
| Thickness | 11.1 mm |
| Timer | Jah |
| Water resistance | 5 ATM |
| Wireless connections | Bluetooth/WLAN |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||