Toote on läbimüüdud kuid võimalik tellida, tellimiseks võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | Goodram |
| Tootekood | SSDPR-PX500-01T-80-G3 |
| EAN | 5908267966266 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| Funktsioonid | |
| Kujutegur | M.2 22x80mm |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Retail |
| Muud näitajad | |
| Pack Length (mm) | 140 mm |
| SSD Cooling Method | Heat shield |
| Total Bytes Written (TBW) | 660 TB |
| SSD Controller | SMI 2263XT |
| Maximum Sequential Write Rate | 1650 MB/s |
| Maximum Sequential Read Rate | 2050 MB/s |
| Maximum Random Write Rate | 143000 IOPS |
| Maximum Random Read Rate | 171000 IOPS |
| Memory Technology | 3D NAND |
| Mean Time Between Failures | 2000000 hr |
| Supports Data Channel | PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Minimum Non-Operating Ambient Temperature | -45 °C |
| Maximum Non-Operating Ambient Temperature | 85 °C |
| Pack Height (mm) | 8 mm |
| Pack Width (mm) | 140 mm |
| Device Location | Plug-in Module |
| Packs in Box | 1 |
| Warranty Products Returnable | Jah |
| Width (mm) | 22 mm |
| Height (mm) | 3.5 mm |
| Depth (mm) | 80 mm |
| Minimum Operating Ambient Temperature | 0 °C |
| Maximum Operating Ambient Temperature | 70 °C |
| Transpordikarbi brutokaal | 0.027 kg |
| Transpordikarbi brutokaal | 0.027 kg |
| Garantiiteave | Serial Number |
| Kogus pakendi kohta | 1 |
| Pakendi netokaal | 0.022 kg |
| Korpuse värv | Black |
| Storage Capacity | 1 TB |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
