Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 8.23 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Yealink T74W. Toote tüüp: IP-telefon, Toote värv: Must, Telefonitoru tüüp: Juhtmega ja juhtmeta käsitelefon. Telefoniraamatu maht: 1000 sisestust. Haldusplatvorm: Yealink Device Management Platform. Ekraan: LCD, Ekraani diagonaal: 10,9 cm (4.3"), Ekraani resolutsioon: 480 x 272 pikslit. Häälekoodekid: G.711a, G.711u, G.723.1, G.726, G.729, G.729A, G.729B, G.729ab
| Tootja | Yealink |
| Tootekood | 1301010 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised omadused :. | |
| Logiserver | Jah |
| .: Disain :. | |
| Tagantvalgustusega klahvistik | Jah |
| Paigaldus | Laud |
| Toote tüüp | IP-telefon |
| Toote värv | Must |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 10,9 cm (4.3") |
| Ekraan | LCD |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| WiFi-standardid | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| RJ-9 portide arv | 2 |
| Telefonitoru ühenduvus | RJ-9 |
| DC-pistik | Jah |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | 2 |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| Võimsus ja energiatarve | |
| AC-adapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| AC-adapteri väljundpinge | 5 V |
| AC-adapteri väljundvool | 2 A |
| Turvalisus | |
| Turvaalgoritmid | WPA2, WPA3 |
| Automaatvastaja | |
| Integreeritud automaatvastaja | Jah |
| Telefon | |
| Telefonitoru tüüp | Juhtmega ja juhtmeta käsitelefon |
| Telefonitoru | Jah |
| Kõnede haldamine | |
| Kõnesuunamine | Jah |
| Konverentskõne | Jah |
| Kiirvalimine | Jah |
| Hädakutsung | Jah |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Helistamiste ajalugu | Jah |
| Ethernet-kaabel | Jah |
| Ethernet LAN-liidese tüüp | Gigabit Ethernet |
| Telefoni andmed | |
| Sisesidesüsteem | Jah |
| Telefoniraamatu maht | 1000 sisestust |
| VoIP-kontode arv | 16 |
| Valjuhääldi | Jah |
| Tagasihelistamine | Jah |
| Uuestivalimine | Jah |
| Telefoniraamatu jagamine | Jah |
| Sõnumist teavitamine (MWI) | Jah |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Teenusekvaliteedi (QoS) tugi | Jah |
| Multimeedia | |
| Häälekoodekid | G.711a, G.711u, G.723.1, G.726, G.729, G.729A, G.729B, G.729ab |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni vaigistamine | Jah |
| Faks | |
| Ootel kõne | Jah |
| Helistaja ID | Jah |
| Internet elektrivõrgu kaudu (PoE) | |
| Power over Ethernet tugi | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Haldusplatvorm | Yealink Device Management Platform |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 70 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kaasasolevate käepidemete arv | 1 tk |
| Paigalduskomplekt | Jah |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi sügavus | 247 mm |
| Pakendi laius ( mm ) | 258 mm |
| Pakendi kõrgus ( mm ) | 99 mm |
| Laius | 235 mm |
| Sügavus | 167,5 mm |
| Kõrgus | 214,8 mm |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||