Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
The Xilent Beam is not just a computer case - it is a perfect combination of aesthetics, functionality and powerful cooling.
With its unique aquarium style, the case clearly stands out from conventional designs and offers an elegant look for the setup.
The generous tempered glass panoramic window provides an unobstructed view of the installed hardware and sets it perfectly in scene.
The Xilent Beam not only impresses with its look, but also with its functional features; even during intensive gaming sessions, there is good airflow in the case.
Thanks to its sophisticated design, the Xilent Beam is the perfect choice for gaming enthusiasts and design lovers alike.
This case gives every setup a high-quality look.
| Tootja | XILENCE |
| Tootekood | XG172 |
| EAN | 4044953504082 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Seadme tüüp | PC |
| Tootja koduleht | https://www.xilence.net/en/cases/303 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Audioväljundi kanalid | 2 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Kujutegur | Midi Tower |
| Tempered glass panel(s) | Jah |
| Toote värv | Black |
| Laienduspesade arv | 7 |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| USB 3.0 | 1 |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | XG172 |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | PWM/ARGB Control Board |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Maximum PSU length | 200 mm |
| Unit Box Width | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.42 |
| Unit Box Height | 0.49 |
| Supported power supply form factors | ATX |
| PCI-E | 7 |
| 2.5"/3.5" Internal | 2 |
| PSU options | ATX |
| Anti-dust filter | Jah |
| CnCode | 84733080 |
| Side fans installed | 2x 120 mm |
| Case product features | Fan control panel/Transparent panel |
| Side fans diameters supported | 120 mm |
| Illumination colour | Multi |
| Illumination location | Case fans |
| Suitable for | Gaming |
| Cable management | Jah |
| SSD form factor | 2.5" |
| On/off button | Jah |
| Number of side fans supported (max) | 2 |
| Number of bottom fans supported (max) | 3 |
| RGB control button | Jah |
| Number of top fans supported (max) | 3 |
| Pulse-width modulation (PWM) support | Jah |
| Supported HDD sizes | 3.5 " |
| Number of rear fans supported (max) | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| Summary | Xilence Beam. Form factor: Midi Tower, Type: PC, Product colour: Black. Supported power supply form factors: ATX. Side fans installed: 2x 120 mm, Side fans diameters supported: 120 mm, Rear fans installed: 1x 120 mm. Supported HDD sizes: 3.5", SSD form factor: 2.5". Width: 220 mm, Depth: 421 mm, Height: 490 mm |
| Unit Calculated Weight | 8.09 kg |
| Product Net Weight | 7.09 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.04528/0.075735 cubm |
| Case width | 220 mm |
| Combo headphone/mic port | Jah |
| Illumination | Jah |
| Maximum graphics card length | 410 mm |
| Number of 2.5" bays | 3 |
| Number of 3.5" bays | 2 |
| Power supply included | Ei |
| Rear fans installed | 1x 120 mm |
| Side window | Jah |
| Supported motherboard form factors | ATX/micro ATX/Mini-ITX |
| 2.5" Internal | 1 |
| ATX | Jah |
| Bottom fans diameters supported | 120 mm |
| Case Type | MidiTower |
| Cooling & Ventilation System | Cooling Fan Support (mm): Side:2x 120mm Top:3x120mm / 2x140mm Rear:1 x 120mm Bottom: up to 3 x 120mm |
| Material | SPCC/Tempered glass |
| Maximum CPU cooler height | 170 mm |
| MicroATX | Jah |
| MiniITX | Jah |
| Package depth | 532 mm |
| Package height | 484 mm |
| Package weight | 8090 g |
| Package width | 282 mm |
| PSU | Not included |
| Rear fans diameters supported | 120 mm |
| Rear radiator sizes supported | 120 mm |
| Top fans diameters supported | 120/140 mm |
| Top radiator sizes supported | 240/280/360 mm |
| USB 2.0 | 2 |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 421 mm |
| Kõrgus | 490 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 421 x 220 x 490mm |
| Toote kaal | 7090 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||