Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Logitech 920-013333
| Tootja | LOGITECH |
| Tootekood | 920-013333 |
| EAN | 5099206129504 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Muud näitajad | |
| Weight Netto | 0.707 kg |
| Packs in Box | 4 |
| Warranty Validation Criteria | Serial Number |
| Warranty Products Returnable | Jah |
| Width (mm) | 433.8 mm |
| Height (mm) | 23.1 mm |
| Depth (mm) | 134.8 mm |
| Device Location | External |
| Pack Length (mm) | 446 mm |
| Pack Width (mm) | 142 mm |
| Pack Height (mm) | 33 mm |
| Requires Operating System | Apple Mac OS Linux Chrome OS Microsoft Windows 10 or Later |
| Compliant Devices | PC |
| Keys Type | Scissor-switch |
| Requires Peripheral Devices | USB portInternet Connection for Optional Software Download |
| Transpordikarbi brutokaal | 0.81 kg |
| Transpordikarbi brutokaal | 3.45 kg |
| Kogus pakendi kohta | 1 |
| Pakendi netokaal | 0.648 kg |
| Korpuse värv | Graphite |
| Tarvikud kaasa arvatud | User Guide Quick Start Guide |
| Kujutegur | Desktop |
| Keyboard features | Programmable Buttons Adjustable Tilt Legs Recycled Plastic |
| Lisaseadmed | LED Indicator |
| Connectivity Technology | Wired |
| Liides | USB (C) |
| Localization | US English |
| Number of keys | 108 |
| Pakendi tüüp | Retail |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||
Sellel veebilehel on kasutusel cookies-failid teie kasutajaliidese parandamiseks.
Tulen ise kaubale järele
