Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Internal power supply for personal computer, 550W power, input voltage 230 Vac, 50/60 Hz, conforms to ATX 12V v.2.31 specifications, main switch, surge protection, overload protection, short circuit protection, high MTBF, high reliability, quiet operation, 12 cm silent fan, temperature control of the fan speed, Flat type connection cables from 500mm to 800mm, 1 x 20+4-pin connector, 1 x 12V 4+4-pin connector, 1 x 6+2 PCI-E connector, 2 x Molex connectors, 4 x Sata connector, dimensions 150x140x86 mm, weight 1.0 Kg, black color, CE certification, RoHS.
| Tootja | TECNOWARE |
| Tootekood | FAL551FSP12 |
| EAN | 8026475183408 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://www.tecnoware.com/en-US/Dettaglio/Articolo/883 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| Power supply unit (PSU) form factor | ATX |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| CPU power cable length | 550 mm |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 5 A |
| Sisendsagedus | 47 - 63 Hz |
| Jahutus | |
| Ventilaatorite arv | 1 fan(s) |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE/RoHS |
| Ergonoomika | |
| On/off nupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Vahelduvvoolu pinge | 180 - 264 V |
| Mudeli originaalnimi | FAL551FSP12 |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 8 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -15 - 40 °C |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Box |
| Unit Calculated Volume | 0.0034 cubm |
| ATX version | 2.31 |
| Unit Box Height | 0.1 |
| Unit Box Length | 0.2 |
| Unit Box Width | 0.16 |
| Product Net Weight | 0.8 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.13 kg |
| Summary | Tecnoware Free Silent PRO 550. Total power: 550 W, AC input voltage: 180 - 264 V, AC input frequency: 47 - 63 Hz. Motherboard power connector: 20+4 pin ATX, Motherboard power cable length: 50 cm, PCI Express power cable length: 50 cm. Purpose: PC, Power supply unit (PSU) form factor: ATX. Product colour: Black, Fan diameter: 12 cm, Number of fans: 1 fan(s). Compliance certificates: CE, RoHS |
| Motherboard power cable length | 500 mm |
| PCI Express power cable length | 500 mm |
| ATX power connector (20+4 pin) | Jah |
| CPU power connector (4+4 pin) | Jah |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Number of SATA power connectors | 4 |
| PCI Express power connectors (6+2 pin) | 1 |
| Peripheral (Molex) power connectors (4-pin) | 2 |
| Power Factor Correction (PFC) type | Active |
| Power protection features | Overload/Short circuit/Surge protection |
| Purpose | PC |
| 80 PLUS Certification | Ei |
| Cabling Type | Non-Modular |
| Combined power (+12V) | 360 W |
| Combined power (+3.3V) | 170 W |
| Combined power (+5V) | 170 W |
| Combined power (+5Vsb) | 12.5 W |
| Combined power (-12V) | 9.6 W |
| Cooling System | 12cm fan |
| Efficiency | 85 % |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Max output current (+12V) | 30 A |
| Max output current (+3.3V) | 23 A |
| Max output current (+5V) | 24 A |
| Max output current (+5Vsb) | 2.5 A |
| Max output current (-12V) | 0.8 A |
| Power factor | 0.9 |
| PSU | ATX 2.01 |
| PSU Output Power | 550 Watts |
| Total power | 550 W |
| Laius | 140 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Kõrgus | 86 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 140X86X150 mm |
| Toote kaal | 1000 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||