Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 7.08 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Ebook PocketBook Verse Lite 619 6’ E-Ink Carta 8GB Wi-Fi Gray
Affordability meets functionality
| Tootja | POCKETBOOK |
| Tootekood | PB619-T-WW |
| EAN | 76401520975848 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | pocketbook.ch/en-ch/catalog/e-readers/pocketbook-verse-lite-ch |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Grey |
| Toote värv | Ei |
| .: Protsessor :. | |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessorituumad | 2 |
| Protsessori seeria | Dual Core (2×1 GHz) |
| .: Mälu :. | |
| RAM capacity | 512 MB |
| Paigaldatud operatiivmälu | 512 MB |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 6 " |
| Ekraani resolutsioon | 758 x 1024 pixels |
| Ekraani resolutsioon | 1024x758 |
| Ekraani diagonaal | 6" |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Linux |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Aku mahutavus | 1000 mAh |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Verse Lite |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kaasas tarkvara | Book store, Library, Dictionary, Browser, Gallery, Calculator, Notes, RSS News, Chess, Klondike, Scribble, Sudoku, PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook |
| Tarvikud kaasa arvatud | E-reader, USB Type-C cable, documents |
| Document formats supported | ACSM/AZW/AZW3/CBR/CBZ/CHM/DjVu/DOC/DOCX/EPUB/FB2/FB2.ZIP/HTM/HTML/MOBI/PDF/PRC/RTF/TXT |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.225 |
| Unit Box Width | 0.135 |
| CnCode | 85437090 |
| Unit Calculated Volume | 0.001035 cubm |
| Product Net Weight | 0.17 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.373 kg |
| Summary | PocketBook Verse Lite. Display diagonal: 15.2 cm (6"), Technology: E Ink Carta, Display resolution: 758 x 1024 pixels. Document formats supported: ACSM, AZW, AZW3, CBR, CBZ, CHM, DOC, DOCX, DjVu, EPUB, FB2, FB2.ZIP, HTM, HTML, MOBI, PDF, PRC,..., Image formats supported: BMP, JPEG, PNG, TIFF. Internal storage capacity: 8 GB, RAM capacity: 512 MB. USB connector type: USB Type-C. Product colour: Grey |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Dictionary | Jah |
| Image formats supported | BMP/JPEG/PNG/TIFF |
| Operating system version | 3.10.65 |
| USB connector type | USB Type-C |
| Internal storage capacity | 8 GB |
| Storage Capacity | 8GB |
| Technology | E Ink Carta |
| USB-C | 1 |
| Wireless LAN | Jah |
| Laius | 108 mm |
| Sügavus | 7.6 mm |
| Kõrgus | 156 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 108 × 156 × 7.6 mm |
| Toote kaal | 170 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||