Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 25.73 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Onyx Boox Tab X C
The 13.3'' color ePaper tablet for enhanced productivity and intentional living.
Everything you've ever dreamed of.
Your gateway to efficient, paperless workspace.
A tool as sharp as your ideas.
The Tab X C combines digital convenience and advanced tools in an ultra-slim 5.3 mm design. Its sleek, professional aesthetic seamlessly adapts to any work environment.
Personalized. App Freedom.
It's a color ePaper tablet.
At its core, it is a productivity hub that provides solid performance for everyday tasks, reduces eyestrain, and minimizes distractions.
Only what you need.
With access to the Google Play Store and 128GB of storage, you can load upon the apps that matter. Customize your workflow to make it uniquely yours.
Build an intentional workspace.
Enjoy the beneficial aspects of technology without being interrupted by ads and endless scrolling feeds.
Experience intuitive workflow.
With split-screen mode, you can easily view project plans while keeping an eye on progress updates, compare data sets side-by-side for thorough analysis, or review documents while jotting down notes.This multitasking capability promotes smooth workflow management, saving time and boosting efficiency.
How to Connect & Charge the InkSpire Stylus to the Tab X C?
1. Locate the designated charging spot on the side of the tablet.
2. Position the center of the InkSpire stylus over this designated spot.
3. This area on the side of your tablet is also for charging it. A notification showing the battery level will pop up at the top of your screen.
| Tootja | ONYX BOOX |
| Tootekood | OPC1332R |
| EAN | 6949710310105 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://onyxboox.pl/en/ebook-readers/onyx-boox-tab-x-c |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Jah |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Jah |
| .: Protsessor :. | |
| Sisseehitatud protsessor | Jah |
| Protsessorituumad | 8 |
| Protsessori seeria | Qualcomm Octa-core |
| .: Mälu :. | |
| RAM capacity | 6000 MB |
| Ühilduvad mälukaardid | Not supported |
| Paigaldatud operatiivmälu | 6 GB |
| Paigaldatud operatiivmälu | 6144 MB |
| .: Ekraan :. | |
| Ekraani diagonaal | 13.3 " |
| Ekraani resolutsioon | 3200 x 2400 pixels |
| Ekraani resolutsioon | 1650x2200 |
| Ekraani diagonaal | 13.3" |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| .: Audio :. | |
| Toetatud audioformaadid | MP3/WAV |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| .: Tarkvara :. | |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku mahutavus | 5500 mAh |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Tab X C |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Tarvikud kaasa arvatud | User's manual Stylus Additional tips for the stylus USB cable Warranty card |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB Type-C |
| Summary | Onyx BOOX Tab X C. Display diagonal: 33.8 cm (13.3"), Technology: E Ink Kaleido 3, Display resolution: 3200 x 2400 pixels. Document formats supported: DjVu, PDF, Audio formats supported: WAV, MP3, Image formats supported: PNG, JPG, BMP, TIFF. Internal storage capacity: 128 GB, RAM capacity: 6000 MB, RAM type: LPDDR4X. USB connector type: USB Type-C, Headphone connectivity: USB. Product colour: Black |
| Mac compatibility | Jah |
| Stylus pen | Jah |
| Anti-glare screen | Jah |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Unit Box Height | 0.04 |
| Unit Box Length | 0.305 |
| Unit Box Width | 0.26 |
| Unit Calculated Volume | 0.004515 cubm |
| Product Net Weight | 0.625 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.46 kg |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Greyscale levels | 16 |
| Document formats supported | DjVu/PDF |
| USB On-The-Go support | Jah |
| Linux operating systems supported | Jah |
| Backlight display | Jah |
| Built-in speaker(s) | Jah |
| Headphone connectivity | USB |
| Headphone out | Jah |
| Image formats supported | BMP/JPG/PNG/TIFF |
| Operating system version | 13 |
| USB connector type | USB Type-C |
| Windows operating systems supported | Jah |
| Internal storage capacity | 128 GB |
| RAM Type | LPDDR4X |
| Storage Capacity | 128GB |
| Technology | E Ink Kaleido 3 |
| USB-C | 1 |
| Wireless LAN | 802.11b/g/n |
| Laius | 243 mm |
| Sügavus | 5.3 mm |
| Kõrgus | 287.5 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 287,5 × 243 × 5,3 mm |
| Toote kaal | 625 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||