Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 45.17 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Seagate IronWolf Pro ST30000NT011. Kõvakettamaht: 30 TB, Kõvaketta kiirus: 7200 RPM, Mäluseadme puhvri suurus: 512 MB, Kõvaketta suurus: 3.5", Liides: Jada ATA III
| Tootja | SEAGATE |
| Tootekood | ST30000NT011 |
| EAN | 8719706437172 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Disain :. | |
| Komponent | NAS |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2500000 h |
| Tootja koduleht | https://www.seagate.com/ |
| Funktsioonid | |
| Kõvakettamaht | 30000 GB |
| Kujutegur | 3,5" |
| Liides | Serial ATA III |
| .: Võimsus :. | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 6,8 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 60 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Vibratsioon mittekasutamisel | 2,27 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 30 G |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 101.85 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26,1 mm |
| Kaal | 695 g |
| Toote kaal | 695 g |
| Muud näitajad | |
| Storage drive buffer size | 512 MB |
| Mäluseadme puhvri suurus | 512 MB |
| Non-operating vibration | 2.27 G |
| Unit Box Height | 0.105 |
| Unit Box Length | 0.15 |
| Unit Box Width | 0.025 |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Garantiiaeg | 5 aasta(t) |
| Workload rate limit | 550 TB/year |
| Start-up current | 2 A |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| HDD sustained transfer rate | 275 MiB/s |
| HDD interface transfer rate | 6 Gbit/s |
| HDD speed | 7200 RPM |
| HDD size | 3.5 " |
| Unit Calculated Volume | 0.0003938 cubm |
| Summary | Seagate IronWolf Pro ST30000NT011. HDD capacity: 30 TB, HDD speed: 7200 RPM, Storage drive buffer size: 512 MB, HDD size: 3.5", Interface: Serial ATA III |
| Tööpinge | 5 / 12 V |
| Unit Calculated Weight | 0.691 kg |
| Product Net Weight | 0.6 kg |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Seadme tüüp | HDD |
| 24/7 töö | Jah |
| Müratase (tühirežiimis) | 28 dB |
| Kõvaketta liidese edastuskiirus | 6 Gbit/s |
| 24/7 operation | Jah |
| Component for | NAS |
| Kõvaketta pidev edastuskiirus | 275 MiB/s |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 200 G |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Kõvaketta suurus | 3.5" |
| Baiti sektori kohta | 512e |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Käivitusvool | 2 A |
| Võimsustarve (ooterežiim) | 1,2 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 8,3 W |
| Võimsustarve (tüüpiline) | 8.3 W |
| Tüüp | HDD |
| Buffer memory size | 512 MB |
| Bytes per Sector | 512e |
| HDD Family name | IronWolf Pro |
| Mean time between failures (MTBF) | 2500000 h |
| Mudel | ST30000NT011 |
| Noise level (idle) | 28 dB |
| Non-operating shock | 200 G |
| Operating shock | 30 G |
| Operating voltage | 5 / 12 V |
| Power consumption (idle) | 6.8 W |
| Power consumption (standby) | 1.2 W |
| Pöörlemiskiirus | 7200 rpm |
| SATA | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||