Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 12.49 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Keychron Q1 HE
Meet the Q1 HE, the world's first 75% layout wireless QMK custom keyboard equipped with Hall Effect Gateron double-rail magnetic switches. These switches provide a distinct advantage due to their unique mechanism, offering faster feedback, dynamic rapid triggering, and adjustable actuation points, resulting in epic enhancements for the gaming experience tailored to your individual preferences.
| Tootja | KEYCHRON |
| Tootekood | Q1H-P1 |
| EAN | 4895248871354 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Disain :. | |
| Material | Aluminium |
| Toote värv | White |
| .: Ühendus :. | |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Muud näitajad | |
| Keycaps material | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Hot-swap | Jah |
| Programmable hot keys | Jah |
| Keyboard form factor | 75% |
| Keyboard style | Straight |
| Recommended usage | Universal |
| Receiver included | Jah |
| Keyboard battery type | Built-in battery |
| Detachable cable | Jah |
| Adjustable keyboard height | Jah |
| Actuation force | 60 g |
| Keyboard keys operating life | 150 million characters |
| Keyboard key profile | High-profile |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Unit Box Length | 0.2 |
| Unit Box Width | 0.36 |
| CnCode | 84716060 |
| Keycaps | Double shot |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Unit Calculated Volume | 0.006817 cubm |
| Product Net Weight | 1.735 kg |
| Unit Calculated Weight | 2.46 kg |
| Summary | Keychron Q1 HE. Keyboard form factor: 75%. Keyboard style: Straight. Connectivity technology: Wired & Wireless, Device interface: USB + RF Wireless + Bluetooth, Keyboard key switch: Magnetic-mechanical key switch. Backlight type: RGB LED. Cable length: 1.8 m. Recommended usage: Universal. Product colour: White |
| Product colour | White |
| USB Type-C charging port | Jah |
| Rollover | N-key rollover |
| Keyboard key switch | Magnetic-mechanical key switch |
| Adjustable backlight | Jah |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Osutamisseade | Ei |
| Akutehnoloogia | Lithium Polymer (LiPo) |
| Backlight | Jah |
| Backlight colour | Red/Green/Blue |
| Backlight type | RGB LED |
| AC-adapter kaasa arvatud | Ei |
| Tootja koduleht | https://www.keychron.com/products/keychron-q1-he-qmk-wireless-custom-keyboard?variant=40617854435417 |
| Mõõtmed (l x s x k) | 145 x 327.5 x 35.8 mm |
| Numbriklaviatuur | Ei |
| Keyboard features | Keyboard only |
| Power source type | Battery,USB |
| Rechargeable | Jah |
| USB connector type | USB Type-C |
| Aku mahutavus | 4000 mAh |
| Battery life (max) | 100 h |
| Sisseehitatud mälu | Jah |
| Built-in memory capacity | 256 KB |
| Connectivity Technology | Wired & Wireless |
| Device interface | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Klaviatuuri keel | ENG |
| Klaviatuuri taustavalgus | Jah |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 372.5 x 145 x 35.8 mm |
| Keyboard weight | 1735 g |
| Mudel | Q1H-P1 |
| Mouse included | Ei |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Polling rate | 1000/90 Hz |
| Radio Frequence | 2,4 GHz |
| USB-C | Jah |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||