Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
| Tootja | DAHUA |
| Tootekood | CS4010-8ET2GT-110 |
| EAN | 6937552421431 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 36 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://transmission.dahuasecurity.com/en/product-list/business/cloudmanagementsolution/networkswitch/cs4010-8et2gt-110 |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Blue |
| LED-indikaatorid | Jah |
| .: Võrgustumine :. | |
| Võrgustandardid | IEEE 802.1Q/IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3af/IEEE 802.3at/IEEE 802.3az/IEEE 802.3bt/IEEE 802.3u/IEEE 802.3x |
| VLAN-i tugi | Jah |
| Ethernet LAN-i andmeedastuskiirused | 10,100,1000 Mbit/s |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Sisendvool | 2.22 A |
| Power over Ethernet (PoE) | Jah |
| Turvalisus | |
| DHCP features | DHCP client |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Compliance certificates | CE |
| Andmeedastus | |
| Jumbo frames | 9216 |
| Juhtimisfunktsioonid | |
| Veebipõhine haldus | Jah |
| Toide | |
| Toiteallikas | External |
| Ethernet LAN-funktsioonid | |
| IEEE 802.3 | Jah |
| IEEE 802.3ab | Jah |
| IEEE 802.3az | Jah |
| IEEE 802.3u | Jah |
| IEEE 802.3x | Jah |
| PoE ports | 8 |
| Ergonoomika | |
| Lähtestusnupp | Jah |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | CS4010-8ET2GT-110 |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 20 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 55 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 % |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 70 °C |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | AC |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 10 |
| PoE power budget | 110 Watts |
| Number of VLANs | 32 |
| Multicast support | Jah |
| Fast Ethernet (copper) ports quantity | 8 |
| DC input voltage | 54 V |
| Flow control support | Jah |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Unit Box Height | 0.11 |
| 10G support | Ei |
| Broadcast storm control | Jah |
| Port mirroring | Jah |
| Jumbo frames support | Jah |
| Switch layer | L2 |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 2 |
| Rack mounting | Ei |
| Wall mountable | Jah |
| Summary | Dahua Technology CS4010-8ET2GT-110. Switch type: Managed, Switch layer: L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 10. MAC address table: 8000 entries, Switching capacity: 5.6 Gbit/s. Networking standards: IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3bt, IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ab, IEEE.... DC input voltage: 54 V. Power connector: DC-in jack. Power over Ethernet (PoE). Wall mountable |
| Unit Calculated Weight | 1.2 kg |
| Product Net Weight | 0.36 kg |
| IP-MAC-Port binding | Jah |
| Loop protection | Jah |
| Cloud-managed | Jah |
| Unit Box Length | 0.25 |
| Unit Box Width | 0.135 |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Calculated Volume | 0.004836 cubm |
| Power supply included | Jah |
| Forwarding rate | 4.17 Mpps |
| Housing material | Metal |
| MAC address table | 8000 entries |
| Mean time between failures (MTBF) | 3359638 h |
| Operating temperature range | –10 °C to +55 °C |
| Package depth | 252 mm |
| Package height | 113 mm |
| Package weight | 1090 g |
| Package width | 137 mm |
| Packet buffer memory | 4 MB |
| Power Connector | DC-in jack |
| Power Source | DC/PoE |
| Primary port count | 10 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95 % |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 5.6 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 110 W |
| Laius | 103.3 mm |
| Sügavus | 184.6 mm |
| Kõrgus | 27 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | 184.6 mm × 103.3 mm × 27 mm |
| Toote kaal | 360 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||