Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
USB Male to Female Extension Cable
Fast data transfer & easy connection
Wide Application
Compatible with most of USB devices. For example: U disk/mouse/key board/hard drive/cellphone/game handle/desktop/laptop/TV/projector/USB in car/car DVR
Improve Office Efficiency
Easier extension, no longer need to bend to search interface to connect to the desktop
Enjoy Viewing Experience
Easily extend usb port by connecting your U disk to TV, more convenient to use
Printer Can Be Placed Anywhere
Fully get rid of the bondage of distance
Extend Charger Cable
Play with your phone while charging
No Loss for Long-distance Transmission
Safe and lossless file transmission
Protect Device Interface
protect the USB interface of the device protect the USB interface of the device
Precision-machined Process
Focus on every detail to make high performance
Nickel-plated Interface
Wear-resistant,annti-oxidation,durable in Swapping
Premium PVC Material
Flexible and high tenacity, longer service life.
Long Tail Design
Refuse to change cables frequently
Multiple Lengths
Meets your various kinds of needs
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | CBIBF |
| EAN | 6922794748491 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/usb-2-0-a-male-to-a-female-extension-cable-pvc-type?variant=43136536969382 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | USB 2.0 A Male to A Female Extension Cable 1M black PVC Type |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Connector 2 gender | Female |
| Conductor material | Copper |
| Connector housing material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Fast charging | Jah |
| Summary | Vention USB 2.0 A Male to A Female Extension Cable 1M black PVC Type. Cable length: 1 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB A, USB version: USB 2.0, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Connector contacts plating: Nickel, Product colour: Black, Magnetically shielded |
| Unit Calculated Weight | 0.049 kg |
| Product Net Weight | 0.04 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0003225 cubm |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Height | 0.215 |
| AWG wire size | 24/28 |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Magnetically shielded | Jah |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB A |
| Plug and Play | Jah |
| Cable diameter | 4.5 mm |
| Connectors | USB 2.0 A Male to A Female |
| Maximum data transfer rate | 480 Mbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||