Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
USB-C Fast Charging Cable
Safe & high- speed charging.
3A High Current Faster Than Ever
Pair with 3A fast charging charger fast fueling your phone.
Compatible With Xiaomi/Samsung/OPPO
Support HUAWEl FCP, Qualcomm QC, Samsung AFC and other fast charging technologies
Data Transfer and Power Charging 2 in 1
USB 2.0 interface, 480Mbps transmission speed transfer large files/pictures in seconds.
Premium Internal Structure
28/22 AWG tinned copper conductor with multiple shielding for enhanced anti-interference ability.
Reinforced Tail
Reinforced tail can withstand repeated bending and non-cracking with daily wear and tear.
Durable PVC Jacket
Thickened PVC jacket makes it flexible and anti-bending.
Withstand Repeated Plugging
The Seamless molded joint allows you to use without removing the phone case.
Widely Compatible With USB-C Devices.
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | CTHWG |
| EAN | 6922794767546 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/cth?_pos=1&_psq=CTH&_ss=e&_v=1.0 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| Toote värv | White |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1.5 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | USB 2.0 A Male to C Male 3A Cable 1.5M White |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbps |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Polybag |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| AWG wire size | 28/22 |
| Output current (max) | 3 A |
| USB/Lightning cable type | USB to USB-C |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Connector 2 gender | Male |
| Unit Calculated Volume | 0.00033 cubm |
| Product Net Weight | 0.04 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.05 kg |
| Summary | Vention USB 2.0 A Male to C Male 3A Cable 1.5M White. Cable length: 1.5 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB C, USB version: USB 2.0, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Connector contacts plating: Nickel, Product colour: White |
| Fast charging | Jah |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Conductor material | Copper |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB C |
| Cable diameter | 3.8 mm |
| Connectors | USB 2.0 A Male to C Male 3A |
| Maximum data transfer rate | 480 Mbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||