Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Micro USB Charging Cable
Safe & high- speed charging, durable and reliable.
Compatible With Xiaomi/Samsung
2A high current, support HUAWEI FCP, Qualcomm QC Samsung AFC and other fast charging technologies.
Data Transfer and Power Charging 2 in 1
USB 2.0 interface, 480Mbps transmission speed transfer data and charging simultaneously.
Premium Internal Structure, Fast and Stable
28/22 AWG tinned copper conductor with multiple shielding for enhanced anti-interference ability.
Reinforced Tail
Reinforced tail can withstand repeated bending and non-cracking with daily wear and tear.
Durable PVC Jacket
Thickened PVC jacket makes it flexible and anti-bending.
Withstand Repeated Plugging
The Seamless molded joint allows you to use without removing the phone case.
Universal Compatibility
Widely compatible with Micro USB devices
Suitable Models
Compatible with Samsung / Huawei / Xiaomi / vivo / OPPO and other Micro USB devices.
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | CTIWH |
| EAN | 6922794767676 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/usb-2-0-a-male-to-micro-b-male-2a-cable-black?_pos=1&_psq=CTIWI&_ss=e&_v=1.0&variant=44028482683046 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| Toote värv | White |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | USB 2.0 A Male to Micro-B Male 2A Cable 2M White |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Polybag |
| Connector 2 gender | Male |
| Conductor material | Copper |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Summary | Vention USB 2.0 A Male to Micro-B Male 2A Cable 2M White. Cable length: 2 m. Connector 1: USB A, Connector 2: Micro-USB B, USB version: USB 2.0, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Connector contacts plating: Nickel, Product colour: White |
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.000315 cubm |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Height | 0.21 |
| USB/Lightning cable type | USB to Micro USB |
| Output current (max) | 2 A |
| AWG wire size | 28/22 |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | Micro-USB B |
| Cable diameter | 3.8 mm |
| Connectors | USB 2.0 A Male to Micro-B Male 2A |
| Maximum data transfer rate | 480 Mbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||