Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
USB-C to USB-C Fast charge cable
Support PD60W | 3A High Current | Huawei FCP/Qualcomm QC 4.0 | 480Mbps.
Full of MacBook Air 13"
Support 20V/3A, PD60W fast charge can quickly charge laptops.
Full of iPad Pro 11"
Support PD18W safe and time-saving charging.
Full of Nintendo Switch
Perfectly playing games.
Fully Charge in Less Time
- Support Huawei FCP/Qualcomm QC 4.0 and other fast charge technologies
- 80minutes Full of Huawei Nova5i Pro, 4000mAh
- 75 minutes Full of Mi 10 Pro, 4500mAh
480Mbps Transmission Speed
Simultaneous charge and transmission.
Durable in Swapping
One-piece interface, fit with devices.
10000+ USB-C interface swapping test
Type-C Free blind insertion.
Stable and Fast Charge
30/21AWG tinned-copper conductor multiple shield protection.
Anti-breakage
Premium TPE material.
Long Service Time
Reinforced joint design Withstand repeated bending
Nickel-plated interface Durable in swapping.
Multiple Lengths
Meet different needs:
- 0.5m, Suitable forshort-distancecharging
- 1-1.5m, Daily chargein office
- 2-3m, Long cablecharge freely
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | COSBF |
| EAN | 6922794749443 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/usb-2-0-c-male-to-male-cable?_pos=1&_psq=COS&_ss=e&_v=1.0&variant=43905046872230 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| .: Toimimine :. | |
| USB Power Delivery up to | 60 W |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| .: Tehnilised andmed :. | |
| Kaabli tüüp | Round cable |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | USB 2.0 C Male to Male Cable 1M Black PVC Type |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbps |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Polybag |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 form factor | Straight |
| AWG wire size | 30/21 |
| Output current (max) | 3 A |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Connector 2 gender | Male |
| Unit Calculated Volume | 0.00033 cubm |
| Product Net Weight | 0.03 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.04 kg |
| Summary | Vention USB 2.0 C Male to Male Cable 1M Black PVC Type. Cable length: 1 m. Connector 1: USB C, Connector 2: USB C, USB version: USB 2.0, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Connector contacts plating: Nickel, Product colour: Black |
| Fast charging | Jah |
| USB Power Delivery (USB PD) | Jah |
| Cable jacket material | Thermoplastic elastomer (TPE) |
| Conductor material | Copper |
| Connector 1 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Connector 1 | USB C |
| Connector 2 | USB C |
| Cable diameter | 3.6 mm |
| Connectors | USB 2.0 C Male to Male |
| Maximum data transfer rate | 480 Mbit/s |
| Output Voltage | 20 V |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||