Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Reject Distortion/Error
More efficient printing.
No Delay
Long-distance transmission is still stable and smooth.
- 0.5m-5m: No magnetic ring.
- 10m-15m:Double magnetic ring.
Efficient and High-quality Printing
- Tinned copper conductor has strong conduction.
- Double shielding anti-interference.
Smoother Insertion and Removal
- Sleek corner design integrated interface.
- 3000 times swapping tests.
- Note: All data are from Vention lab.
Strong and Durable
Thickened PVC jacket extended service life.
Stable without Breaking
11mm lengthened reinforced tail.
Wide Compatibility
Please confirm whether the required interfaces are consistent before purchasing.
Suitable for Various Occasions
Same efficiency on different occasions.
| Tootja | VENTION |
| Tootekood | COQBJ |
| EAN | 6922794748590 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ventiontech.com/products/vention-usb-printer-cable-usb-2-0-type-a-male-to-b-male-sync-data-scanner-printer-cable-for-zjiang-hp-canon-epson-usb-printer?_pos=1&_psq=COQ&_ss=e&_v=1.0 |
| Seadme tüüp | Cable |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| .: Pesad & liidesed :. | |
| USB versioon | USB 2.0 |
| Kaabli pikkus | 0.5 m |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | USB 2.0 A Male to B Male Cable 5M Black PVC Type |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 70 |
| Muud funktsioonid | |
| Andmeedastuskiirus | 480 Mbps |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Pakendi tüüp | Polybag |
| Connector 1 gender | Male |
| Conductor material | Copper |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Summary | Vention USB 2.0 A Male to B Male Cable 5M Black PVC Type. Cable length: 0.5 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB B, USB version: USB 2.0, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Connector contacts plating: Nickel, Product colour: Black |
| Unit Calculated Weight | 0.16 kg |
| Product Net Weight | 0.15 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.0005966 cubm |
| Unit Box Width | 0.18 |
| Unit Box Length | 0.03 |
| Unit Box Height | 0.26 |
| USB/Lightning cable type | USB to USB-B |
| Output current (max) | 2 A |
| AWG wire size | 28/24 |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 2 | USB B |
| Plug and Play | Jah |
| Cable diameter | 4.5 mm |
| Connectors | USB 2.0 A Male to B Male |
| Maximum data transfer rate | 480 Mbit/s |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||