Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 15.87 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Auto-Empty Robot Vacuum and Mop
D20 Pro Plus boasts 13,000Pa suction power and an extendable side brush, making it effective for dirt removal across surfaces. Its innovative HyperStream™ detangling DuoBrush simplifies hair cleanup, while the spacious 5L dust bag offers you 150 days of hands-off dust collection. Plus, 3D structured light and smart Pathfinder™ technology provide efficient navigation and obstacle avoidance.
Dirt Doesn’t Stand a Chance
Enjoy 13,000Pa Vormax™ suction for effortless hair and dirt removal across surfaces. Tailor your cleaning routine with five adjustable suction levels for optimal performance.
Clean Right to the Edge
By utilizing its smart edge sensor to detect tight corners and walls, this robot vacuum extends its side brush to ensure 100% corner coverage.
100% Hair Detangling
Made with 2 different brushes, airstreamed and ingeniously structured, the HyperStream™ detangling DuoBrush easily lifts debris from carpets and hard floor gaps, sucking up each hair strand to prevent tangles.
150 Days of Hands-Free Dust Collection
Enjoy hassle-free cleaning with our set-and-forget dust collection system, paired with a spacious 5L dust bag that enables up to 150 days of continuous use without frequent emptying.
| Tootja | DREAME |
| Tootekood | RLD43SD-BK |
| EAN | 6977328068606 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://ch.dreametech.com/en/products/ |
| .: Üldised omadused :. | |
| Dirt separating method | Filtering |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| Toote värv | Black |
| .: Võrgustumine :. | |
| WiFi | Jah |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku tüüp | Rechargeable |
| Aku mahutavus | 5200 mAh |
| Võimsus ja energiatarve | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 4.7 hours |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | D20 Pro Plus |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Number of side brushes | 1 |
| Vacuum cleaning modes | Personalized cleaning settings for each room |
| Vacuum cleaner sensors | Carpet detection sensor |
| Smartphone/tablet remote support | Jah |
| Works with Amazon Alexa | Jah |
| Works with the Google Assistant | Jah |
| Base station weight | 3910 g |
| Base station dimensions (W x D x H) | 440 x 298 x 452 mm |
| Summary | Dreame D20 Pro Plus. Dust container type: Dust bag, Product colour: Black, Shape: Round. Dust capacity (total): 3.595 L, Base station functions: Charging, Purification, Dust capacity (vacuum cleaner): 0.5 L. Battery capacity: 5200 mAh, Runtime: 230 min, Battery life: 214 m². Height: 96.9 mm, Width: 350 mm, Depth: 350 mm |
| Voice assistants | Amazon Alexa/Google Assistant/Siri |
| Cleaning coverage | Carpet/Laminate flooring/Linoleum/Low pile carpet/Parquet/Tile |
| Unit Calculated Weight | 10.5 kg |
| Product Net Weight | 3.5 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.079092 cubm |
| Unit Box Width | 0.39 |
| Unit Box Length | 0.52 |
| Unit Box Height | 0.39 |
| Dust bin capacity | 0.5 l |
| Bumper guard | Jah |
| Dust capacity (base + vacuum cleaner) | 3.595 L |
| Dust capacity (base) | 5 L |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Mop included | Jah |
| Self-emptying dust container | Jah |
| Obstacle detection | Jah |
| Wet mopping | Jah |
| Base station functions | Charging,Purification |
| Threshold climbing (max) | 20 mm |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Number of saved maps | 4 floors |
| App languages | English/Russian/Ukrainian |
| Floor map memory | Jah |
| Obstacle crossing height | 20 mm |
| Vacuum cleaner filter type | HEPA/Nylon filter |
| Main brush type | V-shaped (classic)/V-shaped (rubberized) |
| Number of brushes | 2 |
| Remotely operated | Jah |
| Power cord included | Jah |
| User guide | Jah |
| Automatic base station return | Jah |
| Base station | Jah |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Cleaning brush | Jah |
| Control type | Smartphone App/Start button/Voice |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.5 L |
| Dust container type | Dust bag |
| Easy to clean | Jah |
| Navigation type | D-ToF lidar |
| Rechargeable | Jah |
| Stairs detection | Jah |
| Battery life | 214 m² |
| Dust capacity (total) | 3.595 L |
| Runtime | 230 min |
| Shape | Round |
| Suction power | 13000 Pa |
| Water tank capacity | 3.5 L |
| Laius | 350 mm |
| Sügavus | 350 mm |
| Kõrgus | 96.9 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | robot: 350 x 350 x 96.9 mm, dock: 440 x 298 x 452 mm |
| Toote kaal | 3580 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||