Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 48.64 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
VACUUM CLEANER ROBOT AQUA10/ULTRA RLR81CE-1-BL DREAME
| Tootja | DREAME |
| Tootekood | RLR81CE-1 BLACK |
| EAN | 6978515251986 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | https://dreame.ua/ua/robot-pylesos-moyushchiy-dreame-aqua-10-ultra-track-complete-black.html |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku tüüp | Rechargeable |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Aqua10 Ultra Track Complete |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Kõrgus | 97.5 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | Robot vacuum cleaner: 350 x 350 x 97.5 mm, Station: 420 x 440 x 500 mm |
| Toote kaal | 5500 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Muud andmed | |
| Main brush type | V-shaped (classic)/V-shaped (rubberized) |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.168606 cubm |
| Product Net Weight | 5.5 kg |
| Unit Calculated Weight | 26.1 kg |
| Cleaning coverage | Carpet/Laminate flooring/Linoleum/Low pile carpet/Parquet/Tile/Vinyl flooring |
| Number of side brushes | 1 |
| Summary | Dreame Aqua10 Ultra Track Complete. Dust container type: Combi, Product colour: Black, Dust container type (base): Dust bag. Base station functions: Charging, Dust capacity (base): 3.2 L, Water tank capacity: 4 L. Diameter: 35 cm, Height: 97.5 mm, Weight: 5.5 kg |
| Product colour | Black |
| Base station dimensions (W x D x H) | 440 x 420 x 500 mm |
| Base station weight | 10900 g |
| Dirty water tank capacity | 0.35 l |
| Vacuum cleaner sensors | Carpet detection sensor/Fall sensors/Height difference sensor/Obstacle sensor/Small object detection sensor/Surface type detection sensor |
| Vacuum cleaning modes | Personalized cleaning settings for each room/Return to base from any room/Select the room (area) |
| Voice assistants | Amazon Alexa/Google Assistant/Siri |
| Robot vacuum cleaner features | Full self-service/LIDAR/Rotating attachments/Wet/dry cleaning |
| Vacuum cleaner filter type | HEPA/Nylon filter |
| Obstacle crossing height | 60 mm |
| Floor map memory | Jah |
| App languages | English/Russian/Ukrainian |
| Indications | Audio indication of jamming/Audio signal/Charge level indication/Voice report |
| App | Jah |
| Proprietary technologies | HyperStream DuoBrush, PetZon Cleaning Customization, ProLeap System, SideReach, VersaLift Navigation, Vormax, AstroVision System, TrackSync, Triple-Wheel AgiLift Chassis, HairCompression Dust Box, Matter Protocol, ThermoHub |
| Cleaning area per cycle | 100 m2 |
| Docking station functions | Automatic detergent dispensing/Automatic drying of attachments/Automatic mop pad washing/Automatic waste disposal/Water heating |
| Vacuum | 25 kPa |
| Base station functions | Charging |
| Wet mopping | Jah |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Dust capacity (base) | 3.2 L |
| Unit Box Width | 0.51 |
| Unit Box Length | 0.58 |
| Unit Box Height | 0.57 |
| Dust bin capacity | 0.2 l |
| Automatic base station return | Jah |
| Base station | Jah |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Cleaning cloth | Jah |
| Control type | Smartphone App/Start button/Voice |
| Dust container type | Combi |
| Navigation type | D-ToF lidar |
| Quick start guide | Jah |
| Rechargeable | Jah |
| Stairs detection | Jah |
| Android | Jah |
| Diameter | 350 mm |
| iOS | Jah |
| Suction power | 25000 Pa |
| Water tank capacity | 4 L |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||