Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 48.64 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
| Tootja | DREAME |
| Tootekood | RLR81CE-1 WHITE |
| EAN | 6978515251979 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | dreame.ua/ua/robot-pylesos-moyushchiy-dreame-aqua-10-ultra-track-complete-white.html |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | White |
| Toote värv | White |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Aqua 10 Ultra |
| Logistika andmed | |
| Kogus transpordikasti kohta | 1 |
| .: Pakendi sisu :. | |
| Kiirpaigaldusjuhend | Jah |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Vacuum cleaning modes | Auto mode/Personalized cleaning settings for each room/Return to base from any room/Select the room (area) |
| Unit Box Width | 0.515 |
| Robot vacuum cleaner features | Wet/dry cleaning |
| Unit Calculated Volume | 0.1688 cubm |
| Product Net Weight | 20 kg |
| Unit Calculated Weight | 26.1 kg |
| Cleaning coverage | Carpet/Laminate flooring/Linoleum/Low pile carpet/Parquet/Tile |
| Summary | Dreame Aqua10 Ultra Track Complete. Dust container type: Combi, Product colour: White, Dust container type (base): Dust bag. Base station functions: Charging, Dust capacity (base): 3.2 L, Water tank capacity: 4 L. Diameter: 35 cm, Height: 97.5 mm, Weight: 5.5 kg |
| Base station dimensions (W x D x H) | 440 x 420 x 500 mm |
| Base station weight | 10900 g |
| Dirty water tank capacity | 3.5 l |
| Vacuum cleaner sensors | Carpet detection sensor |
| Unit Box Length | 0.575 |
| Voice assistants | Amazon Alexa/Google Assistant/Siri |
| Main brush type | V-shaped (classic)/V-shaped (rubberized) |
| Vacuum cleaner filter type | HEPA/Nylon filter |
| Floor map memory | Jah |
| App languages | English/Russian/Ukrainian |
| Vacuum | 25 kPa |
| Base station functions | Charging |
| Wet mopping | Jah |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Dust capacity (base) | 3.2 L |
| Dust bin capacity | 3.2 l |
| Unit Box Height | 0.57 |
| Automatic base station return | Jah |
| Base station | Jah |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Cleaning cloth | Jah |
| Dust container type | Combi |
| Navigation type | D-ToF lidar |
| Rechargeable | Jah |
| Stairs detection | Jah |
| Diameter | 350 mm |
| Suction power | 25000 Pa |
| Water tank capacity | 4 L |
| Kõrgus | 97.5 mm |
| Mõõtmed (l x s x k) | Док: 420 x 440 x 500 мм, робот: 350 х 350 х 97.5 мм |
| Toote kaal | 5500 g |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||