Vajad toodet suuremas koguses või püsitellimust?
Võta ühendust meie klienditoega info[at]digipood.eu
Kuumakse al. 49.94 €. Taotle järelmaksu ostukorvis.
Saros Z70.
| Tootja | ROBOROCK |
| Tootekood | SZ7052-00 |
| EAN | 6936905900753 |
| Google link | lisainfo |
| Garantiiaeg | 24 kuud |
| .: Üldised andmed :. | |
| Tootja koduleht | global.roborock.com/pages/roborock-saros-z70 |
| .: Üldised omadused :. | |
| Müratase | 61 dB |
| .: Disain :. | |
| Toote värv | Black |
| .: Aku & Toiteallikas :. | |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Aku tüüp | Lithium-Ion rechargeable |
| Aku mahutavus | 6400 mAh |
| Funktsioonid | |
| Mudeli originaalnimi | Saros Z70 |
| .: Kaal ja mõõtmed :. | |
| Laius | 350 mm |
| Sügavus | 353 mm |
| Kõrgus | 79.8 mm |
| Toote kaal | 4900 g |
| .: Pakendi andmed :. | |
| Kasutusjuhend | Jah |
| Pakendi tüüp | Box |
| Muud andmed | |
| Unit Calculated Weight | 20 kg |
| Power cord included | Jah |
| Remotely operated | Jah |
| Charging station | Jah |
| Threshold climbing (max) | 22 mm |
| Unit Box Height | 0.435 |
| Unit Box Length | 0.56 |
| Unit Box Width | 0.455 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.1108 cubm |
| Product Net Weight | 20 kg |
| Summary | Roborock Saros Z70. Dust container type: Dust bag, Product colour: Black, Dust container type (base): Dust bag. Dust capacity (vacuum cleaner): 0.18 L, Noise level: 61 dB, Water tank capacity: 0.069 L. Battery technology: Lithium-Ion (Li-Ion), Battery capacity: 6400 mAh, Runtime: 180 min. Height: 79.8 mm, Width: 350 mm, Depth: 353 mm. Package width: 560 mm, Package depth: 462 mm, Package height: 502 mm |
| Product colour | Black |
| Base station dimensions (W x D x H) | 381 x 475 x 488 mm |
| Smartphone/tablet remote support | Jah |
| Animal care | Jah |
| Wet mopping | Jah |
| Obstacle detection | Jah |
| Obstacle crossing up to | 10 mm |
| Dust container type (base) | Dust bag |
| Automatic base station return | Jah |
| Base station | Jah |
| Brush type | Roller brush & Side brush |
| Cleaning cloth | Jah |
| Dust capacity (vacuum cleaner) | 0.18 L |
| Dust container type | Dust bag |
| Floor surfaces supported | Carpet/Hard floor/Tiles |
| Integrated sensors | Ultrasonic sensor |
| Navigation type | D-ToF lidar |
| Rechargeable | Jah |
| Battery life | 215 m² |
| Package depth | 462 mm |
| Package height | 502 mm |
| Package weight | 23400 g |
| Package width | 560 mm |
| Runtime | 180 min |
| Suction power | 22000 Pa |
| Water tank capacity | 0.069 L |
Digipood.eu keskonnast ostetud toodetele pakume järgnevaid kättesaamise ja kohaletoimetamise viise.
| Kohaletoimetamise viis | Kellaajad/info | Maksumus | ||
|---|---|---|---|---|
|
|
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all"
|
Tasuta | ||
|
Tarned pakipunktidesse |
Tarne aeg asub "Lisa Ostukorvi nupu all" Kättesaamise koha valib kasutaja tarneviisi valimisel.
|
|||
|
Digipood.eu valikul
|
Saadetis otse postkasti, pakume seda võimalust nt mälupulkadele, mälukaartidele jne. Kui klient on valinud selle saatmisviisi ning saatmine pole võimalik võtame teiega ühendust ning lepime kokku teise saatmisviisi. |
2.00€ | ||